Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Galeria paznokci hybrydowych i klasycznych

Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i przekonania się, że w Easy Nails stawiamy przede wszystkim na perfekcyjne wykonanie i piękny wygląd paznokci.

Manicure hybrydowy naszego autorstwa to kwintesencja dokładności. W zależności od preferencji klientek, paznokcie mogą mieć różne wzory, co znakomicie prezentuje załączona galeria. Miłośniczkom bardziej stonowanych wersji, polecamy z kolei jeden kolor lakieru lub różnokolorowe pastele.

 

« z 3 »

Galeria paznokci – najmodniejsze stylizacje

Mamy nadzieję, że nasze propozycje staną się inspiracją dla innych kobiet i ułatwią znalezienie pożądanego wzoru lub motywu. Chętnie doradzimy wybór koloru oraz wzorów, tak aby w 100% pasowały do danej okazji lub nastroju. Zapraszamy wszystkie wielbicielki lakierów, którym marzą się paznokcie hybrydowe. Zdjęcia w naszej galerii to jedynie wycinek dotychczasowych realizacji.

Paznokcie hybrydowe – galeria stworzona przez Easy Nails

Zapewniamy ogromny wybór produktów, co znakomicie pokazują nasze zdjęcia paznokci. Dzięki temu z pewnością zaspokoimy potrzeby najbardziej wymagających pań. Przywiązujemy ogromną wagę do estetycznego wykonania, a wszystkie realizacje są dla nas powodem do dumy. Oferujemy także pedicure hybrydowy, który również zachwyca wysoką jakością wykonania i precyzją.