Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

Zdjęcia Manicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz na portalach facebook, twitter, pinrest, google+ (linki w prawym górnym rogu strony).

Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1 , tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

W nail barze Easy Nails we Wrocławiu można skorzystać z interesującej oferty zabiegów manicure i pedicure klasycznego.

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→  55 zł / 45 zł  –  manicure klasyczny bez malowania

→  75 zł / 65 zł  –  manicure klasyczny z malowaniem winylowym (jeden kolor)

→  85 zł / 75 zł  –  manicure klasyczny z malowaniem winylowym french

→  do uzg./do uzg.  –  manicure klasyczny fantazyjny

→  105 zł / 95 zł  –  pedicure klasyczny bez malowania

→  125 zł / 105 zł  –  pedicure klasyczny z malowaniem winylowym (jeden kolor)

→  135 zł / 115 zł  –  pedicure klasyczny z malowaniem winylowym french

 

Manicure i pedicure w wersji klasycznej to propozycja dla zwolenników sprawdzonych rozwiązań na  upiększenie dłoni oraz stóp. Zabiegi te są dostępne w naszych salonach w dwóch wersjach: z malowaniem lub bez. Podczas wykonywania zabiegu manicure lub pedicure klasycznego bez malowania działania kosmetyczki ukierunkowane są na poprawę stanu zdrowia skóry dłoni lub stóp.

W zabiegach z malowaniem wykorzystujemy znakomite lakiery takich marek, jak CND Vinylux. Możecie Państwo wybierać spośród ponad 200 odcieni! Zanim kosmetyczka pokryje paznokieć lakierem,  nakłada na płytkę bazę. Preparat ten działa na dwa sposoby: chroni płytkę paznokcia przed żółknięciem i wzmacnia ją. Proces malowania kończy nałożenie topu na warstwę lakieru. Top zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami, wydłuża czas utrzymywania się powłoki na płytce oraz sprawia, że paznokcie nabierają zdrowego połysku, a kolor zyskuje głębię.
Bardzo eleganckim wariantem zabiegów w wersji klasycznej, wykonywanych na dłoniach, jest manicure french – polecany na wyjątkowe okazje.

Ważne:

Zabiegi manicure i pedicure klasycznego nie wymagają uprzednich przygotowań. Jeśli ktoś nosi tipsy lub ma wykonane paznokcie żelowe powinien pamiętać, aby zdjąć te akcesoria kilka dni przed wykonaniem zabiegów w wersji klasycznej.

Uwaga: lakier stosowany do tych zabiegów wymaga dość długiego czasu na utwardzenie (ok. 1 godziny). Z tego powodu przez pierwsze godziny po zakończeniu malowania stronimy od czynników potencjalnie szkodliwych dla świeżo nałożonej powłoki (nie piszemy sms-ów, nie manewrujemy kluczykami od samochodu, breloczkami, itp.).

 

W nail barze we Wrocławiu oferujemy także z wielu innych rodzajów manicure i pedicure. Poznacie je Państwo, klikając poniżej w wybrany link:

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław

→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

→  Pedicure Callus Peel Wrocław

→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław

→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław