Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure i Pedicure Męski Wrocław

Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1 , tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

Panowie, oddajcie swoje dłonie i stopy w dobre ręce – zapraszamy na profesjonalne zabiegi manicure i pedicure męskiego do salonu Easy Nails we Wrocławiu.

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→   55 zł / 45 zł  –  manicure męski klasyczny

→   59 zł / 49 zł  –  manicure męski terapeutyczny (z odżywką)

→   105 zł / 95 zł  –  pedicure męski klasyczny

→   109 zł / 99 zł  –  pedicure męski terapeutyczny (z odżywką)

 

Manicure i pedicure męski wykonywane są podobnie, jak te same zabiegi dedykowane paniom.  Uwzględniając jednak fakt, że skóra u mężczyzn jest grubsza i częściej ma tendencje do rogowacenia naskórka, do ich wykonania wykorzystujemy nieco inne przybory kosmetyczne. Manicure i pedicure męski mogą być wykonywane w celach terapeutycznych – dla poprawy stanu zdrowia paznokci i skóry albo jako zabiegi pielęgnacyjne i wspomagające zachowanie pięknego wyglądu dłoni lub stóp.

Pierwszym etapem manicure i pedicure męskiego jest zmiękczenie skóry w kąpieli i z zastosowaniem specjalnych preparatów. Kolejny krok to usunięcie skórek przy paznokciach i zrogowaciałego naskórka na stopach. Dopiero teraz kosmetyczka zajmuje się paznokciami: opiłowuje je, nadając im pożądany kształt i poleruje płytkę. Zabiegi kończą się wtarciem kosmetyków nawilżających i odżywczych w dłonie lub stopy.

Ważne:

Dla wymagających istnieje możliwość połączenia manicure męskiego z innymi zabiegami: w wersji SPA i z peelingiem, kąpielą w parafinie oraz masażem. Ten wariant dedykujemy w szczególności Panom  mającym zniszczoną i spierzchniętą skórę dłoni.

Pedicure męski również można łączyć z innymi zabiegami dla stóp, takimi jak np. Callus Peel – co polecamy szczególnie mężczyznom mającym twardy i gruby naskórek na piętach ze skłonnością do pękania.

W ofercie salonu Easy Nails we Wrocławiu  znajdują się też inne zabiegi manicure i pedicure. Wystarczy kliknąć wybrany link spośród umieszczonych poniżej, aby szybko zapoznać się ze szczegółami zabiegu.

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław

→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

→  Pedicure Callus Peel Wrocław

→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław

→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław