Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Pedicure Callus Peel Wrocław

Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1 , tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

Pedicure Callus Peel, z którego można skorzystać w salonie Easy Nails we Wrocławiu, oparty jest na organicznych kwasach. Dzięki temu bezpiecznie przywraca stopom naturalną miękkość i urodę.

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→   +69 zł / +60 zł  –  Callus Peel do dowolnego zabiegu pedicure

Jeśli borykacie się Państwo z problemem narastającego, rogowaciejącego i przesuszonego naskórka, pękającymi piętami, a tradycyjny pedicure z wykorzystaniem frezarki nie przynosi spodziewanych efektów, pedicure Callus Peel  jest tym zabiegiem, który polecamy wykonać.

Pedicure Callus Peel rozpoczyna się kąpielą stóp. Następnie nakładany jest preparat zawierający naturalne kwasy i zmiękczający zrogowaciały naskórek Skin Softener. Stopy owija się na ok. 10 minut folią. Po tym czasie folię się usuwa i likwiduje zmiękczony naskórek i zrogowacenia. Czynność tę wykonujemy specjalnym plastikowym nożykiem Scrapper oraz frezarką, ustawiając ją na delikatny frez. Na koniec na stopy nakłada się silnie nawilżający i odżywczy krem.

Ważne:

Callus Peel można zamówić jako dodatkowy zabieg do wszystkich innych pedicure oferowanych w pedicure barze Easy Nails we Wrocławiu.

Z pełną ofertą dostępnych zabiegów pedicure (oraz manicure) a także ze szczegółami dotyczącymi przebiegu zabiegu można zapoznać się, klikając w wybrany link z listy umieszczonej poniżej:

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław

→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

→  Pedicure Callus Peel Wrocław

→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław

→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław