IBX Odżywka Światłoutwardzalna do Paznokci w Warszawie

IBX odżywka do manicure

IBX System Odżywka Światłoutwardzalna

ul. Grzybowska 39, tel. +48 22 400 25 29, kom. +48 797 797 504.

Zarezerwuj wizytę on-line

W salonie Easy Nails w Warszawie oferujemy IBX System – doskonałą odżywkę światłoutwardzalną, którą można łączyć z malowaniem lakierem klasycznym i hybrydowym.

 

Cena/Cena z Kartą Easy Nails

→  30 zł/25 zł  –  IBX System – odżywka światłoutwardzalna do Paznokci

Każdy zabieg z użyciem systemu IBX rozpoczynamy od nadania płytce odpowiedniego kształtu, następnie nakładamy kolejno jego dwa elementy. Pierwszy – kompleks olejków z witaminami i minerałami, który poddany zwiększonej temperaturze wnika w głąb paznokcia. Drugi, po utwardzeniu w lampie led, stanowi warstwę ochronną paznokcia, przeciwdziałającą uszkodzeniom mechanicznym, oddziaływaniu wody i zmiennej temperatury. W zależności od stopnia uszkodzenia paznokci, zaleca się stosowanie tego systemu od 1 do 4 razy na miesiąc. Możemy stosować go przy okazji manicure, stosując lakier, hybrydę lub inne środki stylizacji paznokci. Dla przyspieszenia wzrostu paznokcia zaleca się stosowanie raz na trzy tygodnie, a dla prewencyjnie, w celu zapobiegania uszkodzeniom – raz na cztery tygodnie.

Zachęcamy do skorzystania z innych zabiegów na dłonie i stopy w salonie Easy Nails w Warszawie. Klikając poniżej wybrany link, poznacie Państwo szczegóły oferty.

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Warszawa
→  Manicure i Pedicure Vinylux Warszawa
→  Manicure i Pedicure Klasyczny Warszawa
→  Manicure i Pedicure Japoński Warszawa
→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Warszawa
→  Parafina Na Stopy i Dłonie Warszawa
→  Pedicure Callus Peel Warszawa
→  Manicure i Pedicure Męski Warszawa
→  Manicure i Pedicure SPA Warszawa