Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław 71-34-34-100
Zaznacz stronę

Parafina na dłonie

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 400 25 29, kom. +48 797 797 504.
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1
    tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

W salonach Easy Nails w Warszawie i we Wrocławiu oferujemy Państwu zabiegi parafinowe na dłonie o wysokiej skuteczności i w atrakcyjnych cenach.

To procedury dedykowane osobom, które mają:

  • bardzo suchą, spierzchniętą skórę dłoni;
  • paznokcie wymagające kompleksowej pielęgnacji, regeneracji i nawilżenia;
  • ochotę na rozkoszny relaks i wygrzanie dłoni w przyjemnie ciepłej kąpieli.

Posiadacze Karty Easy Nails mogą skorzystać z wysokiego rabatu.

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA WROCŁAW
Parafina na dłonie 45 zł / 35 45 zł / 35

Zabiegi parafinowe to prawdziwe panaceum dla zniszczonej skóry dłoni oraz skuteczna metoda na przywrócenie pięknego wyglądu paznokci. Parafinowe kąpiele mogą być wzbogacane dodatkiem ampułek odżywczych lub składników pielęgnacyjnych. Dzięki temu nawilżają, odżywiają skórę oraz ułatwiają wnikanie w tkanki składników pielęgnacyjnych. Dzieje się tak, ponieważ parafina po nałożeniu na skórę tworzy szczelny, ciepły okład, który rozgrzewa skórę, przyspiesza pracę gruczołów znajdujących się w tej tkance oraz zatrzymuje wilgoć w skórze i powoduje delikatne, naturalne natłuszczenie tkanki. Po zabiegu parafinowym nawet najbardziej zniszczone dłonie stają się miękkie, aksamitne w dotyku i gładkie.

Ważne:

Zabiegi parafinowe polecamy szczególnie w okresie jesienno-zimowym; mogą być wykonywane w celu terapeutycznym, pielęgnacyjnym lub jako zabiegi rozgrzewające.
Zachęcamy do skorzystania z innych zabiegów na dłonie i stopy w salonach Easy Nails w Warszawie i we Wrocławiu. Klikając poniżej wybrany link, poznacie Państwo szczegóły oferty.