Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

IBX System Odżywka Światłoutwardzalna do Paznokci

IBX System – Nasze salony

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 258 58 32
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
    tel. +48 71 377 23 57.

W salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu oferujemy IBX System – doskonałą odżywkę światłoutwardzalną, którą można łączyć z malowaniem lakierem klasycznym i hybrydowym.

Manicure Hybrydowy + IBX System

Cennik IBX System Odżywka Światłoutwardzalna do Paznokci Warszawa:

ZABIEG IBXCena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
IBX System Cena – odżywka światłoutwardzalna bez manicure45 zł / 39 zł
IBX System Cena – odżywka światłoutwardzalna + manicure klasyczny99 zł / 89 zł

 

Cennik IBX System Odżywka Światłoutwardzalna do Paznokci Wrocław:

ZABIEG IBXCena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
IBX System Cena – odżywka światłoutwardzalna bez manicure39 zł / 35 zł
IBX System Cena – odżywka światłoutwardzalna + manicure klasyczny95 zł / 85 zł

 

Czym jest IBX System?

System IBX składa się z dwóch elementów. Pierwszy to kompleks olejków z minerałami i witaminami, który dzięki delikatnemu podgrzaniu w świetle klasycznej żarówki wnika w głąb paznokci. Drugi to warstwa ochronna, która dzięki utwardzeniu w świetle UV chroni płytkę paznokciową przed działaniem zmiennej temperatury, wody oraz uszkodzeniem mechanicznym. W zależności od stopnia zniszczenia paznokci przed terapią, zaleca się używanie IBX system od jednego do czterech razy na miesiąc. Dużym plusem odżywki IBX jest możliwość łączenia jej z malowaniem lakierami hybrydowymi lub
klasycznymi. Można więc cieszyć się nienagannym manicure a przy okazji odbudować swoją płytkę paznokciową.

Jak przebiega zabieg z wykorzystaniem Systemu IBX?

Każdy zabieg z użyciem Systemu IBX rozpoczynamy od nadania płytce odpowiedniego kształtu, następnie nakładamy kolejno jego dwa elementy. Pierwszy – kompleks olejków z witaminami i minerałami – który poddany zwiększonej temperaturze, wnika w głąb paznokcia. Drugi, po utwardzeniu w lampie led, stanowi warstwę ochronną paznokcia, przeciwdziałającą uszkodzeniom mechanicznym, oddziaływaniu wody i zmiennej temperatury.

W zależności od stopnia uszkodzenia paznokci, zaleca się stosowanie tego systemu od 1 do 4 razy na miesiąc. Tę specjalistyczną odżywkę możemy stosować przy okazji manicure, stosując lakier, hybrydę lub inne środki stylizacji paznokci.

Dla przyspieszenia wzrostu paznokcia zaleca się stosowanie IBX System raz na trzy tygodnie, a prewencyjnie, w celu zapobiegania uszkodzeniom – raz na cztery tygodnie.

Pozostałe usługi w studiu Easy Nails

Zachęcamy do skorzystania z innych zabiegów na dłonie i stopy w salonie Easy Nails w Warszawie lub we Wrocławiu. Klikając poniżej wybrany link, poznacie Państwo szczegóły oferty.