Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław 71-34-34-100
Zaznacz stronę

Manicure terapeutyczny

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 258 58 32
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1
    tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

W salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu oferujemy IBX System – doskonałą odżywkę światłoutwardzalną, którą można łączyć z malowaniem lakierem klasycznym i hybrydowym.

Zalety manicure terapeutycznego to:

  • świetnie zabezpieczone płytki paznokci;
  • możliwość łączenia z lakierami dowolnego typu.

Nasi stali Klienci mogą skorzystać z dużych rabatów.

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA WROCŁAW
IBX System – odżywka światłoutwardzalna do paznokci 35 zł / 30 35 zł / 30
Manicure z odżywką 59 zł / 49

System IBX składa się z dwóch elementów. Pierwszy to kompleks olejków z minerałami i witaminami, który dzięki delikatnemu podgrzaniu w świetle klasycznej żarówki wnika w głąb paznokci. Drugi to warstwa ochronna, która dzięki utwardzeniu w świetle UV chroni płytkę paznokciową przed działaniem zmiennej temperatury, wody oraz uszkodzeniom mechanicznym. W zależności od stopnia zniszczenia paznokci przed terapią, zaleca się używanie IBX system od jednego do czterech razy na miesiąc. Dużym plusem odżywki IBX jest możliwość łączenia jej z malowaniem lakierami hybrydowymi lub klasycznymi. Można więc cieszyć się nienagannym manicure, a przy okazji odbudować swoją płytkę paznokciową.

Pozostałe usługi w studiu Easy Nails

Zachęcamy do skorzystania z innych zabiegów na dłonie i stopy w salonie Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu. Klikając poniżej wybrany link, poznacie Państwo szczegóły oferty.