Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Pedicure Japoński

Zdjęcia Manicure i Pedicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz na portalach: facebook, twitter, instagram (linki na górze strony).

 

Nasze salony

 • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
  tel. +48 22 258 58 32
 • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
  tel. +48 71 377 23 57.
Opiłowanie Pedicure Japoński

Pedicure japoński to idealny wybór, kiedy:

 • poszukuje się naturalnego i szybkiego sposobu na jednoczesne upiększenie, pielęgnację i
  regenerację paznokci bez zastosowania lakieru i tradycyjnej odżywki;
 • paznokcie wymagają intensywnej regeneracji po noszeniu tipsów do stóp lub żeli;
 • stawia się na całkowicie naturalny wygląd paznokci.

W ramach oferty pedicure japońskiego wykonywanego w salonach Easy Nails w Warszawie i we Wrocławiu przygotowaliśmy dla Państwa interesującą ofertę. Posiadacze Karty Easy Nails mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów w każdym z naszych salonów.

Cennik Pedicure Japoński Warszawa i Wrocław:

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA i WROCŁAW
Pedicure japoński P. 179 zł / 165 zł

 

Po manicure japońskim paznokcie zyskają perłowy, głęboki połysk. Płytka paznokciowa jest po zabiegu bardzo śliska i przez około 1 do 2 miesięcy lakiery mogą się nie trzymać. Zalecamy w tym okresie pozostawić naturalne paznokcie i pozwolić płytce się zregenerować i odpocząć od malowania.

Tak, zarówno przy manicure jak i pedicure japońskim opracowujemy skórki. Przed opracowaniem paznokci przy manicure japońskim wykonamy manicure biologiczny. Przy pedicure zaczynamy od frezowania i opracowania skórek.

Oba zabiegi nieco się różnią. Manicure japoński doskonale wzmacnia i odżywia płytkę paznokciową. Po jego wykonaniu trzeba odczekać około 1-1,5 miesiąca zanim zaczniemy ponownie malować paznokcie. Odżywka pozwala na stosowanie lakierów od razu, ale może być mniej skuteczna.

Tak. Manicure japoński nadaje paznokciom połysk i głębię. Wygląd paznokcia można określić jako głęboki, perłowy i błyszczący.

Zdecydowanie tak, po wykonaniu manicure lub pedicure japońskiego można zauważyć wyraźnie szybszy wzrost paznokci, ich odbudowę i wzmocnienie. Z tego względu polecamy manicure japoński jako zabieg regeneracyjny na zniszczone paznokcie.

Co to jest pedicure japoński – czyli opis zabiegu

Pedicure japoński to zabieg przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie naturalny wygląd paznokci i stawiają jednocześnie na ich zdrowie oraz wysoką estetykę. Może być wykonywany w różnym celu jako procedura:

 • terapeutyczna – kiedy chcemy przywrócić paznokciom piękny wygląd, wzmocnić je, pozbyć się rozdwajających się brzegów czy zregenerować płytkę po noszeniu tipsów lub żeli;
 • stylizacyjna – gdy wymagamy, aby paznokcie lśniły perłowym połyskiem i emanowały zdrowiem, a jednocześnie nie chcemy nakładać lakieru.

Podczas pedicure japońskiego w paznokcie wcierana jest najpierw odżywcza pasta z witaminami A i E, pyłkiem pszczelim, keratyną i krzemionką z Morza Japońskiego, a następnie puder. Składniki zawarte w paście stymulują porost płytki, wygładzają jej powierzchnię i wzmacniają ją. Puder nadaje paznokciom elegancki, naturalny wygląd, wydobywając z nich głębię i połysk.

Część pielęgnacyjna w pedicure japońskim jest identyczna jak przy zabiegach w formie klasycznej. Nie nakładamy jedynie lakieru.

Ważne:

Przez ok. miesiąc po wykonaniu pedicure japońskiego lakierowanie paznokci może być utrudnione ze względu na to, że wtarty puder powoduje śliskość płytki, co utrudnia przyleganie lakieru;

Przygotowaliśmy dla Państwa także szereg innych zabiegów w salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu. Można się z nimi zapoznać, klikając w wybrany link poniżej: