Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Pedicure Męski

Nasze salony

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 258 58 32
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
    tel. +48 71 377 23 57.
Męski Pedicure
Panowie, przedstawiamy specjalną ofertę tylko dla Was! W salonach Easy Nails w Warszawie i we Wrocławiu każdy nasz Klient może poddać się wyjątkowemu zabiegowi pedicure męskiego.

Polecamy go każdemu mężczyźnie, gdyż:

  • jest niezwykle efektywną procedurą, dzięki której kompleksowo można zadbać o skórę stóp i paznokcie;
  • to zabieg na dobry relaks;
  • został przygotowany dokładnie pod potrzeby męskiej skóry na stopach.

W przypadku posiadania Karty Easy Nails można liczyć na atrakcyjne zniżki.

Cennik pedicure klasyczny Warszawa:

5

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Pedicure męski klasyczny 139 zł / 125 zł
Pedicure męski terapeutyczny (z odżywką) 149 zł / 135 zł

 

Cennik pedicure klasyczny Wrocław:

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Pedicure męski klasyczny 139 zł / 125 zł
Pedicure męski terapeutyczny (z odżywką) 149 zł / 135 zł

Nasz salon mieści się w jednym lokalu z salonem Easy Waxing gdzie wykonujemy męską depilację woskiem i pastą cukrową.

Męski manicure trwa około 45 minut a męski pedicure około 1 godziny.

Zazwyczaj mamy terminy już tego samego lub następnego dnia. W lecie kiedy wykonujemy dużo pedicure trzeba rezerwować wizytę z 1-2 dniowym wyprzedzeniem.

Tak. Do każdego zabiegu używamy nowego pilnika i polerki. Narzędzia metalowe takie jak cążki sterylizujemy w autoklawie.

Opis zabiegu

Pedicure męski wykonywany jest analogicznie do zabiegów pedicure polecanych paniom. U panów stosuje się niekiedy inne narzędzia – z uwagi nieco grubszą skórę u mężczyzn; i – co jest nader częste – z powodu skłonności do rogowacenia naskórka. Pedicure męskie zalecane jest jednak nie tylko do poprawy wyglądu skóry stóp. Z uwagi na zastosowane preparaty procedury te mają również duże znaczenie terapeutyczne oraz pomagają utrzymać higienę i estetykę stóp.

Te wyjątkowe, specjalistyczne zabiegi rozpoczynają się od kąpieli stóp z dodatkiem specjalistycznych produktów zmiękczających skórę stóp. W kolejnym etapie kosmetyczka likwiduje skórki przy paznokciach, zrogowaciały naskórek i rozpoczyna opiłowywanie i polerowanie paznokci. Na koniec stopy są pokrywane środkami nawilżającymi i odżywczymi.

Ważne:

Zabieg dedykowanego panom pedicure warto łączyć z innymi procedurami dostępnymi w naszych salonach Easy Waxing. Będzie znakomicie komponował się z pedicure SPA, a także z peelingiem, kąpielą w parafinie lub masażem. Pedicure męski wspomagany kąpielą parafinową warto wykonać szczególnie przy zniszczonej i szorstkiej skórze stóp. Zabieg można też wzbogacić o inne procedury dedykowane stopom, w tym Callus Peel, w czasie którego wykorzystuje się naturalne kwasy do likwidacji twardego, grubego naskórka na stopach i do łagodzenia objawów wynikających z pękających pięt.

Oferujemy również wiele innych zabiegów w naszych salonach w Warszawie oraz we Wrocławiu . Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.