Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Pedicure Vinylux

Nasze salony

 • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
  tel. +48 22 258 58 32
 • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
  tel. +48 71 377 23 57.

Co to jest pedicure winylowy

Pedicure Vinylux to:

 • długotrwały, fantastyczny efekt estetyczny;
 • wytrzymała powłoka złożona z dwóch specjalistycznych warstw: zabezpieczającej i koloryzującej powierzchnię płytki oraz wzmacniającej ochronę warstwy kolorowej;
 • łatwość nakładania i utwardzania – wystarczy dostęp do światła słonecznego;
 • proste usuwanie w warunkach domowych.
Pedicure Vinylux Czarno - Złoty

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz naportalach facebook, twitter, instagram (linki na górze strony).

Cennik pedicure Vinylux Warszawa:

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Pedicure Vinylux klasyczny jeden kolor 165 zł / 149 zł
Pedicure Vinylux french 179 zł / 165 zł

Cennik pedicure Vinylux Wrocław:

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Pedicure Vinylux klasyczny jeden kolor 169 zł / 155 zł
Pedicure Vinylux french 179 zł / 165 zł

Na zdrowej płytce paznokciowej manicure Vinylux powinien utrzymać się powyżej tygodnia. Na paznokciach u stóp klientki często noszą Vinylux nawet przez cały miesiąc.

Manicure Vinylux to rodzaj manicure klasycznego. Lakiery CND Vinylux to najnowszy rodzaj lakierów klasycznych. Dzięki światłu UV ze słońca lub sztucznego oświetlenia lakier utwardza się i staje się bardziej wytrzymały od zwykłego lakieru. Podobnie jak lakiery klasyczne Vinylux można zmyć w domu zmywaczem.

Przy słabych paznokciach polecamy odżywkę światłoutwardzalną IBX na którą możemy położyć lakier hybrydowy lub klasyczny Vinylux.

Zdjęcia naszych najnowszych prac są na profilu Easy Nails na Instagramie.

Tak. Do każdego zabiegu używamy nowego pilnika i polerki. Narzędzia metalowe takie jak cążki sterylizujemy w autoklawie.

Opis zabiegu

Doskonały mariaż tradycji i nowoczesności, jaki uzyskuje się dzięki pedicure Vinylux wynika z właściwości samego lakieru. Połączono w nim cechy lakierów klasycznych i hybrydowych. Lakier Vinylux łatwo się  nakłada i ściąga: do utwardzania powłoki nie jest konieczne stosowanie naświetlania lampą UV (wystarczy zwykłe światło dzienne), a usuwa się ją z płytki, stosując tradycyjny zmywacz do paznokci. Dużą zaletą pedicure Vinylux jest również bardzo szybki czas schnięcia lakieru.

W pedicure winylowym stosujemy:

 • Vinylux Weekly Polish – produkt 2 w 1, czyli kolorowy lakier będący jednocześnie bazą;
 • Vnylux Weekly Top Coat – nadaje połysk i trwałość powłoce lakieru, utwardzany pod wpływem światła słonecznego.

Szanujemy indywidualne upodobania naszych Klientów do kolorów, dlatego jako jedna z nielicznych firm w Warszawie i we Wrocławiu oferujemy Państwu w naszych pedicure barach pełną paletę odcieni lakierów Vinylux.

Ważne:

Dzięki połączeniu bazy z lakierem, produkty do pedicure Vinylux schną szybko – już po ok. kwadransie uzyskuje się solidną i odporną powłokę. To sprawia, że zabiegi trwają zdecydowanie krócej niż te, w których wykorzystuje się lakiery klasyczne czy hybrydowe.

Do zabiegów pedicure Vinylux wykorzystujemy sprawdzone, wysokiej jakości lakiery uznanej marki CND. Dzięki szerokiej gamie barw każdy nasz Klient znajdzie odcień najbardziej odpowiedni dla siebie. Uwaga: paleta kolorów lakierów marki CND pokrywa się z gamą hybrydowych lakierów Shellac. To stwarza dodatkowe możliwości upiększania paznokci, ponieważ w wybranym odcieniu można wykonać np. manicure hybrydowy, a pedicure – w systemie Vinylux.

Zachęcamy Państwa do skorzystania również z innych zabiegów manicure i pedicure w salonach Easy Nails w Warszawie lub we Wrocławiu. Proszę kliknąć w wybrany link z listy zamieszczonej niżej, aby zapoznać się ze szczegółami oferty: