Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure i Pedicure Japoński Warszawa Centrum

ul. Grzybowska 39, tel. +48 22 258 58 32

W ramach oferty manicure i pedicure japońskiego wykonywanych w salonie Easy Nails w Warszawie przygotowaliśmy dla Państwa interesujące zabiegi. Posiadacze Karty Easy Nails mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→  85 zł / 75 zł  –  manicure japoński P. Shine

→  129 zł / 115 zł  –  pedicure japoński P. Shine

 

Manicure i pedicure japoński to zabiegi przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie naturalny wygląd paznokci i stawiają jednocześnie na ich zdrowie oraz wysoką estetykę. Mogą być wykonywane jako zabiegi:

Terapeutyczne – kiedy chcemy przywrócić paznokciom piękny wygląd, wzmocnić je, pozbyć się rozdwajających się końcówek czy zregenerować płytkę po noszeniu tipsów lub żeli.

Stylizacyjne – kiedy wymagamy, aby paznokcie lśniły perłowym połyskiem i emanowały zdrowiem, a jednocześnie nie chcemy nakładać lakieru.
W paznokcie wcierana jest najpierw odżywcza pasta z witaminami A i E, pyłkiem pszczelim, keratyną i krzemionką z Morza Japońskiego, a następnie puder. Składniki zawarte w paście stymulują porost płytki, wygładzają jej powierzchnię i wzmacniają ją. Puder nadaje paznokciom elegancki, naturalny wygląd, wydobywając z nich głębię i połysk.

Część pielęgnacyjna w manicure i pedicure japońskim jest identyczna jak przy zabiegach w formie klasycznej. Nie nakładamy jedynie lakieru.

Ważne:

Przez ok. miesiąc po wykonaniu manicure lub pedicure japońskiego lakierowanie paznokci może być utrudnione ze względu na to, że wtarty puder powoduje śliskość płytki, co utrudnia przyleganie lakieru;

Przygotowaliśmy dla Państwa także szereg innych zabiegów w salonie Easy Nails w Warszawie. Można się z nimi zapoznać, klikając w wybrany link poniżej:

Manicure i Pedicure Hybrydowy Warszawa

→  Manicure i Pedicure Vinylux Warszawa

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Warszawa

→  Manicure i Pedicure Japoński Warszawa

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Warszawa

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Warszawa

→  Pedicure Callus Peel Warszawa

→  Manicure i Pedicure Męski Warszawa

→  Manicure i Pedicure SPA Warszawa