Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure i Pedicure Męski Warszawa Centrum

ul. Grzybowska 39, tel. +48 22 258 58 32

Profesjonalna oferta tylko dla Panów! W salonie Easy Nails w Warszawie można skorzystać z dwóch wyjątkowych zabiegów: manicure i pedicure męskiego. Posiadaczom Karty Easy Nails udzielamy atrakcyjnych zniżek.

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→   55 zł / 45 zł  –  manicure męski klasyczny

→   59 zł / 49 zł  –  manicure męski terapeutyczny (z odżywką)

→   105 zł / 95 zł  –  pedicure męski klasyczny

→   109 zł / 99 zł  –  pedicure męski terapeutyczny (z odżywką)

 

Manicure i pedicure męski nie różnią się zbytnio od zabiegów dedykowanych paniom. Jedynie z powodu grubszej skóry u mężczyzn i najczęściej silniejszych tendencji do rogowacenia naskórka, do wykonania tych zabiegów używa się czasem innych przyborów kosmetycznych. Manicure i pedicure przeznaczone dla Panów można traktować jako procedury terapeutyczne, pielęgnacyjne lub wspomagające utrzymanie higieny i pięknego wyglądu dłoni, paznokci i stóp.

Zabiegi rozpoczynają się od zmiękczenia skóry w kąpieli z dodatkiem specjalnych preparatów kosmetycznych. Następnie kosmetyczka usuwa skórki przy paznokciach, likwiduje zrogowaciały naskórek na stopach i przystępuje do opiłowania i polerowania płytek paznokciowych. Zabieg kończy nałożenie preparatów nawilżających i odżywczych.

Ważne:

Manicure męski można wykonać także w wersji SPA i połączyć go z peelingiem, kąpielą w parafinie oraz masażem – polecamy tę wersję szczególnie przy zniszczonej i spierzchniętej skórze dłoni.

Pedicure męski można wzbogacić o dodatkowe zabiegi dla stóp, np. Callus Peel, zabieg z użyciem naturalnych kwasów – polecamy Panom mającym twardy, gruby naskórek na stopach i skłonności do pękających pięt;

Zachęcamy do skorzystania także z innych usług naszego salonu w Warszawie. Klikając w wybrany poniżej link, można poznać szczegóły oferty.

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Warszawa

→  Manicure i Pedicure Vinylux Warszawa

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Warszawa

→  Manicure i Pedicure Japoński Warszawa

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Warszawa

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Warszawa

→  Pedicure Callus Peel Warszawa

→  Manicure i Pedicure Męski Warszawa

→  Manicure i Pedicure SPA Warszawa