Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Parafina Na Stopy i Dłonie Warszawa Centrum

ul. Grzybowska 39, tel. +48 22 258 58 32

W salonie Easy Nails w Warszawie oferujemy Państwu zabiegi parafinowe na dłonie i stopy o wysokiej skuteczności i w atrakcyjnych cenach. Posiadacze Karty Easy Nails mogą skorzystać z wysokiego rabatu.

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→  45 zł / 35 zł  –  parafina na dłonie

→  55 zł / 45 zł  –  parafina na stopy

 

Zabiegi parafinowe to prawdziwe panaceum dla zniszczonej skóry dłoni i stóp oraz skuteczna metoda na przywrócenie pięknego wyglądu paznokci. Parafinowe kąpiele mogą być wzbogacane dodatkiem ampułek odżywczych lub składników pielęgnacyjnych. Dzięki temu nawilżają, odżywiają skórę oraz ułatwiają wnikanie w tkanki składników pielęgnacyjnych. Dzieje się tak, ponieważ parafina po nałożeniu na skórę tworzy szczelny, ciepły okład, który rozgrzewa skórę, przyspiesza pracę gruczołów znajdujących się w tej tkance oraz zatrzymuje wilgoć w skórze i powoduje delikatne, naturalne natłuszczenie tkanki. Po zabiegu parafinowym nawet najbardziej zniszczone dłonie lub stopy stają się miękkie, aksamitne w dotyku i gładkie.

Ważne:

Zabiegi parafinowe polecamy szczególnie w okresie jesienno-zimowym; mogą być wykonywane w celu terapeutycznym lub pielęgnacyjnym;

Zachęcamy do skorzystania z innych zabiegów na dłonie i stopy w salonie Easy Nails w Warszawie. Klikając poniżej wybrany link, poznacie Państwo szczegóły oferty.

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Warszawa

→  Manicure i Pedicure Vinylux Warszawa

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Warszawa

→  Manicure i Pedicure Japoński Warszawa

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Warszawa

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Warszawa

→  Pedicure Callus Peel Warszawa

→  Manicure i Pedicure Męski Warszawa

→  Manicure i Pedicure SPA Warszawa