Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

Zdjęcia Manicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz na portalach facebook, twitter, pinrest, google+ (linki w prawym górnym rogu strony).

Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1
tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

W salonie Easy Nails w Warszawie oferujemy IBX System – doskonałą odżywkę światłoutwardzalną, którą można łączyć z malowaniem lakierem klasycznym i hybrydowym.

 

Cena/Cena z Kartą Easy Nails

→  35 zł / 30 zł  –  IBX System – odżywka światłoutwardzalna do Paznokci

System IBX składa się z dwóch elementów. Pierwszy to kompleks olejków z minerałami i witaminami, który dzięki delikatnemu podgrzaniu w świetle klasycznej żarówki wnika w głąb paznokci. Drugi to warstwa ochronna, która dzięki utwardzeniu w świetle UV chroni płytkę paznokciową przed działaniem zmiennej temperatury, wody oraz uszkodzeniom mechanicznym. W zależności od stopnia zniszczenia paznokci przed terapią, zaleca się używanie IBX system od jednego do czterech razy na miesiąc. Dużym plusem odżywki IBX jest możliwość łączenia jej z malowaniem lakierami hybrydowymi lub klasycznymi. Można więc cieszyć się nienagannym manicure a przy okazji odbudować swoją płytkę paznokciową.

Pozostałe usługi w studiu Easy Nails

Zachęcamy do skorzystania z innych zabiegów na dłonie i stopy w salonie Easy Nails we Wrocławiu. Klikając poniżej wybrany link, poznacie Państwo szczegóły oferty.

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław

→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

→  Pedicure Callus Peel Wrocław

→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław

→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław