Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1 , tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

W salonie Easy Nails we Wrocławiu wykonujemy profesjonalne zabiegi manicure i pedicure z odżywką. Zachęcamy do skorzystania z urozmaiconej oferty.

Cena/Cena z Kartą Easy Nails

→  55 zł/45 zł  –  manicure z odżywką

→  59 zł/50 zł  –  manicure z odżywką i malowaniem (jeden kolor)

→  105 zł/95 zł  –  pedicure z odżywką

→  119 zł/109 zł  –  pedicure z odżywką i malowaniem (jeden kolor)

→  129 zł/119 zł  –  pedicure z odżywką i malowaniem french

 

Jeśli poszukujecie Państwo sposobu na zdecydowaną poprawę wyglądu dłoni i stóp, proponujemy manicure i pedicure terapeutyczny. Dzięki zabiegom wzmocnieniu ulega także płytka paznokciowa. Tak znakomite efekty to skutek wysokiej aktywności biologicznej składników leczniczych i odżywczych zaaplikowanych i wtartych w skórę dłoni lub stóp. W naszym salonie we Wrocławiu do wykonania manicure i pedicure terapeutycznego wykorzystujemy linię specjalistycznych preparatów marki Herome. Dobieramy je zawsze po uprzednim zapoznaniu się ze stanem paznokci konkretnego Klienta: dla płytek miękkich i słabych, twardych i kruchych lub do  rozdwajających się. Kosmetyki te działają szybko i skutecznie, dlatego w krótkim czasie paznokcie odzyskują zdrowie i można poddawać je innym zabiegom manicure i pedicure.

Ważne:

Manicure i pedicure terapeutyczny można traktować jako samodzielny zabieg lub jako część procedury pielęgnacyjno-upiększającej i łączyć z malowaniem paznokci.

W salonie Easy Nails we Wrocławiu wykonujemy także inne zabiegi przeznaczone dla dłoni i stóp. Aby poznać szczegóły oferty, prosimy kliknąć w wybrany link z umieszczonych poniżej.

→  Cennik Depilacji Wrocław
→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław
→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław
→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław
→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław
→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław
→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław
→  Pedicure Callus Peel Wrocław
→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław
→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław