Warszawa 22-400-25-29 | Wrocław 71-34-34-100

Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1 , tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

Zdjęcia Manicure

 

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz na portalach facebook, twitter, pinrest, google+ (linki w prawym górnym rogu strony).

Cennik manicure i pedicure Vinylux oferowanych w nail barze Easy Nails we Wrocławiu:

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→  75 zł / 65 zł  –  manicure Vinylux klasyczny (jeden kolor)

→  85 zł / 75 zł  –  manicure Vinylux french

→  125 zł / 105 zł  –  pedicure Vinylux klasyczny (jeden kolor)

→  135 zł / 115 zł  –  pedicure Vinylux french

 

Doskonały mariaż tradycji i nowoczesności, jaki uzyskuje się dzięki manicure i pedicure Vinylux wynika z właściwości samego lakieru. Połączono w nim cechy lakierów klasycznych i hybrydowych. Lakier Vinylux łatwo się  nakłada i ściąga: do utwardzania powłoki nie jest konieczne stosowanie naświetlania lampą UV (wystarczy zwykłe światło dzienne), a usuwa się ją z płytki, stosując tradycyjny zmywacz do paznokci. Dużą zaletą manicure i pedicure Vinylux jest również bardzo szybki czas schnięcia lakieru.

W manicure i pedicure winylowym stosujemy:
Vinylux Weekly Polish – produkt 2 w 1, czyli kolorowy lakier będący jednocześnie bazą;
Vnylux Weekly Top Coat – nadaje połysk i trwałość powłoce lakieru, utwardzany pod wpływem światła słonecznego.

Szanujemy indywidualne upodobania naszych Klientów do kolorów, dlatego jako jedna z nielicznych firm we Wrocławiu oferujemy Państwu w naszym nail barze pełną paletę odcieni lakierów Vinylux.

Ważne:

Dzięki połączeniu bazy z lakierem produkty do manicure i pedicure Vinylux schną szybko – już po ok. kwadransie uzyskuje się solidną i odporną powłokę. To sprawia, że zabiegi trwają zdecydowanie krócej niż te, w których wykorzystuje się lakiery klasyczne czy hybrydowe.

Do zabiegów manicure i pedicure Vinylux wykorzystujemy sprawdzone, wysokiej jakości lakiery uznanej marki CND. Dzięki szerokiej gamie barw każdy nasz Klient znajdzie odcień najbardziej odpowiedni dla siebie. Uwaga: paleta kolorów lakierów marki CND pokrywa się z gamą hybrydowych lakierów Shellac. To stwarza dodatkowe możliwości upiększania paznokci, ponieważ w wybranym odcieniu można wykonać np. manicure hybrydowy, a pedicure – w systemie Vinylux.

Zachęcamy Państwa do skorzystania również z innych zabiegów manicure i pedicure w salonie Easy Nails we Wrocławiu. Proszę kliknąć w wybrany link z listy zamieszczonej niżej, aby zapoznać się ze szczegółami oferty:

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław

→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

→  Pedicure Callus Peel Wrocław

→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław

→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław