Warszawa 22-400-25-29 | Wrocław 71-34-34-100

Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1 , tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

Salon Easy Nails we Wrocławiu to miejsce, w którym można skorzystać z profesjonalnie wykonanych kąpieli parafinowych  na stopy i dłonie. Gwarantujemy wysoką skuteczność i atrakcyjne ceny.

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→  45 zł / 35 zł  –  parafina na dłonie

→  55 zł / 45 zł  –  parafina na stopy

Nie ma skuteczniejszej (i przyjemniejszej) metody na wyraźną i gruntowną poprawę wyglądu oraz kondycji skóry dłoni i stóp a także paznokci niż zabiegi parafinowe. Po kąpieli parafinowej nawet najbardziej zniszczona skóra staje się aksamitnie miękka, a paznokcie nabierają zdrowego wyglądu. Zanurzenie dłoni lub stóp w podgrzanej parafinie znakomicie wygładza skórę i pielęgnuje płytkę paznokciową. Dzieje się tak, ponieważ parafina tworzy szczelny, delikatnie ciepły okład rozgrzewający i zatrzymujący wilgoć. Przyspiesza wtedy krążenie i usprawnia się praca gruczołów skórnych. Kąpiele parafinowe na dłonie lub na stopy oferowane w salonie Easy Nails we Wrocławiu  można wzbogacić dodatkiem ampułek odżywczych lub składników pielęgnacyjnych. Ciepły okład spowoduje, że zaaplikowane substancje sprawnie wnikną w głąb tkanki i zadziałają skuteczniej.

Ważne:

Jesień i zima to pory roku, w których kąpiele parafinowe na dłonie lub na stopy są szczególnie przydatne – ponieważ z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych i powietrza wysuszonego centralnym ogrzewaniem skóra szybko wysycha i pierzchnie. Zabiegi te można traktować jako terapeutyczne lub pielęgnacyjne.

W naszym salonie we Wrocławiu możecie Państwo skorzystać również z innych zabiegów na dłonie i stopy. Poniżej zamieszczamy linki do opisu każdego zabiegu. Aby szybko zapoznać się z ofertą, proszę kliknąć w wybrany odsyłacz.

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław

→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

→  Pedicure Callus Peel Wrocław

→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław

→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław