Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure i pedicure 2019/2020 – trendy, które zaskakują

utworzone przez | gru 20, 2019 | Manicure, Pedicure | 1 komentarz

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie trendów na najmodniejsze paznokcie. Część z nich obowiązuje już od jesieni, ale dla innych czas świetności zaczyna się teraz właśnie. Piszemy zatem o manicure i pedicure na 2019/2020. Niektóre propozycje mogą zaskoczyć nawet wytrawnych znawców modnego manicure – bo wprawdzie w kanonie pozostają manicure french, ombre, moon, grunge i brokaty, ale wszystkie cechuje coś nowego.

Wiadomość ta ucieszy pewnie wszystkich pasjonatów eksperymentowania ze swoim wyglądem, ponieważ mnogość rozmaitych trendów umożliwia bezproblemowe przeobrażenie się z wampa w elegancką damę, uwodzicielskiego trzpiota czy zmysłowego dandysa. Manicure i pedicure są bowiem elementami, o których można powiedzieć, że stanowią przysłowiową kropkę nad i dla każdej stylizacji.

Od końca 2019 roku w manicure i pedicure dozwolone będzie naprawdę wiele. Z wszystkich najmodniejszych propozycji trendsetterów już teraz możecie korzystać w nail barach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu.

Paznokcie jak migdały, sztylety czy owale?

W trendach manicure 2019/2020 modne będą paznokcie każdej długości, przy czym konkretna długość paznokci niejako determinuje ich kształt. I tak:

  • paznokcie średniej długości powinny być obowiązkowo opiłowane w kształt eleganckiego migdała; to trend ponadczasowy, który wyjątkowo często pojawia się ostatnio na wybiegach podczas pokazów mody;
  • paznokcie długie, ale zdecydowanie ostro zakończone;
  • paznokcie krótkie – mają wyglądać bardzo naturalnie, czyli należy je spiłować w kształt owalu lub na okrągło.

Nowość: okrągłe bądź owalne paznokcie uznawane są za zdecydowanie największy hit końcówki 2019 roku – to nowość, ponieważ palmę pierwszeństwa dzierżyły od wielu lat paznokcie dłuższe. Trend ten będzie zaznaczał się wyraźnie również w 2020 roku.

Minimalistyczne grafiki kontra przepych biżuterii

Fashioniści zachęcają do eksperymentowania – tak aby manicure 2020 zaskakiwało. Płytki paznokciowe będzie modnie pokrywać rozmaitymi zdobieniami. Panuje tu duża dowolność, jeśli chodzi o ilość i rodzaj dekoracji. Modne są zarówno minimalistyczne grafiki (proste litery, pojedyncze symbole), a także ręcznie malowane całe słowa na paznokciach jak i stylizacje typu Babyboomer. Na topie jest też zdobienie płytek kunsztownymi kwiatowymi wzorami albo osadzanie na nich maleńkich, najlepiej prawdziwych pereł czy barwnych koralików. Jeden drobny czarny koralik na manicure utrzymanym w stylu klasycznego nude i na paznokciach naprawdę króciutkich może wywrzeć większy efekt, niż malowane barwne impresje na wydłużonych płytkach.. Jeśli ktoś woli bardziej błyszczące zdobienia, dozwolone są naklejki imitujące kamienie szlachetne lub drobne kryształki.

Czerwień do lamusa w manicure i pedicure 2019/2020?…

Nie do końca, bo choć czerwień i czerń ustępują w 2020 roku kolorystyce charakterystycznej dla nude, natural, szarościom czy błękitom, to klasyczna paleta barw nadal pozostaje w katalogu modnych wyborów. Krwista czerwień ustępuje jednak wyraźnie głębokim odcieniom wiśniowym czy tonacji śliwkowej – także metalicznym. Z kolei czerń popełnia mezalians z szarościami, wskutek czego na paznokciach pojawiają się odcienie antracytowe, grafitowe – jako monokolor albo też jako kontrast dla ostro żółtych czy groszkowozielonych emalii nanoszonych w sposób tradycyjny lub zgodnie z zasadami francuskiego manicure.

Manicure ombre nadal pozostaje trendy, ale – na co zwracamy Waszą uwagę – odcienie sąsiadujących ze sobą emalii są bardzo podobne, dlatego efekt cieniowania jest subtelny.

Nowość: brokaty ustępują hologramowym drobinkom. I ten akcent chyba najwyraźniej wskazuje, że wchodzimy już w trzecią dekadę XXI wieku (podpowiadamy, że hologramowy trend idealnie wpisuje się w karnawałowe nastroje).

UMÓW WIZYTĘ

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabiegi dobrze znane i popularne jak i kosmetyczne nowości i hity. Zapraszamy wszystkie wielbicielki lakierów do paznokci – mamy w ofercie setki najmodniejszych i najpiękniejszych kolorów.

SKOMENTUJ WPIS

1 komentarz

  1. BrianEluff

    thank so considerably for your website it assists a whole lot.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.