Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Promocje i Zniżki Na Manicure i Pedicure w Easy Nails Wrocław

Wrocław

1. Promocja na start – oferujemy aż 20% rabatu na pierwszą wizytę dla nowych klientów salonu Easy Nails / Easy Waxing przy ul. Kazimierza Wielkiego 1!

Aby skorzystać z promocji na pierwszą wizytę należy spełnić 3 warunki:

a) Umówić wizytę online klikając przycisk rezerwuj online na naszej stronie easynails.pl (warunek konieczny – prosimy rezerwować wizytę tylko przyciskiem z naszej strony a nie bezpośrednio na innych portalach)

b) W polu „dodaj wiadomość do salonu” prosimy wpisać „Rabat na pierwszą wizytę”

c) W salonie prosimy okazać dowód tożsamości w celu weryfikacji podanych danych

 

(Promocja dotyczy wyłączenie pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Ważna przy rezerwacji wizyty online przyciskiem powyżej z naszej strony. Promocja na start nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania uszu Blomdahl, liftingu, laminacji oraz geometrii brwi)

2. Happy Hours – Promocja na manicure i pedicure

Od poniedziałku do środy w godzinach od 9 do 14 oraz od 14 do 16 oferujemy manicure i pedicure w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sprawdź w rezerwacji online Booksy co dla Was przygotowaliśmy!

3. Karta Easy Nails / Easy Waxing – dzięki niej można skorzystać z rabatów na usługi kosmetyczne oferowane w salonie w Warszawie. Korzystanie z Karty jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które wykonują więcej niż jeden zabieg miesięcznie, ponieważ:
– w zależności od wybranego zabiegu upust może wynosić od 15 do 25%;
– korzystanie z Karty można łączyć z innymi promocjami.

Koszt zakupu Karty to zaledwie 99 zł na 6 miesięcy!
W zakładce Z Kartą Easy Nails umieszczone zostały ceny zabiegów dla posiadaczy Karty. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat korzystania z tego wyjątkowego narzędzia rabatowego.

Uwaga – istnieje również możliwość zakupu karty obowiązującej od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 za jedyne 49 zł za 6 miesięcy!

4. Promocja za polecenie * – poleć nasz nail bar we Wrocławiu innej osobie i otrzymaj aż 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% rabatu na start! Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link – Rezerwacja Wizyt Online Wrocław oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. (Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja za polecenie nie dotyczy przekłuwania uszu, nosa i pępka Blomdahl)

5. Promocja z Kartą Dużej Rodziny *
10% rabatu na wszystkie usługi dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

6. Promocja na manicure i pedicure dla studentek *
Od poniedziałku do środy w godzinach od 9.00 do 15.00 studenci mogą wykonać wszystkie zabiegi z 20% rabatem. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej, wiek do 26 lat, umówienie wizyty online i płatność gotówką.

7. Promocja Urodzinowa *
Urodzinowy prezent od Easy Nails – przez tydzień od dnia Twoich urodzin płacisz o 1/5 mniej, ponieważ dajemy Ci aż 20% rabatu na wszystkie zabiegi.


* Promocje nie dotyczą zabiegów depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania uszu, liftingu, laminacji, geometrii brwi. Ważne za okazaniem dowodu tożsamości.

[Contact_Form_Builder id=”4″]