Promocje i Zniżki Easy Nails Na Manicure i Pedicure we Wrocławiu

1. Promocja na start – oferujemy aż 20% rabatu na pierwszą wizytę dla wszystkich nowych klientów salonu Easy Nails / Easy Waxing przy ul. Kazimierza Wielkiego 1!

Aby skorzystać z promocji należy umówić wizytę online klikając na przycisk:

Zarezerwuj wizytę on-line Wrocław

Przy płatności należy okazać dowód tożsamości oraz podać kod pocztowy, z którego najczęściej docieracie Państwo do salonu (Promocja dotyczy wyłączenie pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Ważna przy rezerwacji wizyty online. Promocja na start nie dotyczy przekłuwania uszu i pępka Blomdahl)

2. Karta Easy Nails / Easy Waxing – dzięki niej można skorzystać z rabatów na usługi kosmetyczne oferowane w salonie w Warszawie. Korzystanie z Karty jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które wykonują więcej niż jeden zabieg miesięcznie, ponieważ:
– w zależności od wybranego zabiegu upust może wynosić od 15 do 25%;
– korzystanie z Karty można łączyć z innymi promocjami.

Koszt zakupu Karty to zaledwie 89 zł na 6 miesięcy!
W zakładce Z Kartą Easy Nails umieszczone zostały ceny zabiegów dla posiadaczy Karty. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat korzystania z tego wyjątkowego narzędzia rabatowego.

Uwaga – istnieje również możliwość zakupu karty obowiązującej od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 za jedyne 39 zł za 6 miesięcy!

3. Promocja na depilację bikini pastą cukrową – 95 zł (80 zł z Kartą Easy Waxing) za bikini brazylijskie pastą cukrową przy rezerwacji online i płatności gotówką.

4. Promocja za polecenie – poleć nasz nail bar we Wrocławiu innej osobie i otrzymaj aż 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% rabatu na start! Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link – Rezerwacja Wizyt Online Wrocław oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. (Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja za polecenie nie dotyczy przekłuwania uszu, nosa i pępka Blomdahl)

5. Promocja dla studentów
Od poniedziałku do środy w godzinach od 9.00 do 15.00 studenci mogą wykonać wszystkie zabiegi z 30% rabatem. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej, umówienie wizyty online i płatność gotówką. (obowiązuje do 31 marca 2017)

6. Promocja Urodzinowa*
Urodzinowy prezent od Easy Nails – przez tydzień od dnia Twoich urodzin płacisz o 1/5 mniej, ponieważ dajemy Ci aż 20% rabatu na wszystkie zabiegi.

7. Nowość! Bon 25 zł
Na każdej wizycie w czasie której wydasz w Easy Nails ponad 50 zł otrzymasz od nas BON o wartości 25 zł ważny 7 dni na dowolny manicure, pedicure lub zabieg na twarz. (Promocja łączy się z obniżką z tytułu Karty Easy Waxing. Pozostałe promocje nie łączą się. Bon jest imienny i nie może być przekazywany innym osobom. W ciągu 7 dni od wizyty możesz zrealizować maksymalnie jeden bon. Promocja obowiązuje od 10.09.2017 do 10.12.2017 oraz od 02.01.2018 do 20.03.2018)

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0