Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Nasza karta rabatowa

Karta Easy Nails na Manicure i Pedicure w Warszawie i we Wrocławiu

Karta Easy Nails to wyjątkowa oferta rabatowa dla stałych klientów salonu Easy Nails oraz Easy Waxing w Warszawie i Wrocławiu.

Jeśli masz naszą Kartę, masz u nas rabat: możesz korzystać z całej oferty zabiegów w obu salonach w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Szczegółowe ceny zabiegów dla posiadaczy Karty Easy Nails znajdziesz w każdym Cenniku.

Niższy koszt usługi zaznaczony kolorem czerwonym (z Kartą Easy Nails).

Karta jest imienna i aktywna przez 6 miesięcy od chwili wykupienia.

 

Karta Easy Nails Premium – Bez Limitu

Karta kosztuje 120 zł teraz tylko 99 zł (czyli 20 zł 16,5 zł miesięcznie). Koszt zakupu Karty zwraca się już po wykonaniu niewielkich zabiegów 1-2 razy w miesiącu. Wystarczy, że wykonasz:

  • 2x manicure hybrydowy
  • 2x manicure Vinylux
  • manicure + pedicure hybrydowy
  • manicure + pedicure Vinylux
  • manicure + pedicure klasyczny,

a zyskujesz rabat i jednocześnie zwrot pieniędzy wydanych na zakup Karty, a także możesz korzystać z pozostałych zabiegów salonu takich jak depilacja, zabiegi na twarz, henna, opalanie natryskowe i wiele innych w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Karta Easy Nails Basic (9.00 – 15.00)

Koszt zakupu Karty to 79 zł teraz tylko 49 zł (9.15 zł miesięcznie). Uprawnia do korzystania z niższych cen od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 15 (godziny rozpoczęcia i zakończenia zabiegu). Karta zwraca się w większości przypadków już po wykonaniu jednej usługi miesięcznie.

 

Jak nabyć kartę?

Kartę Easy Nails można kupić w salonie w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 39 oraz w salonie we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.