Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Promocje i Zniżki Na Manicure Hybrydowy i Pedicure Easy Nails w Warszawie

Warszawa

1. Promocja na start – oferujemy aż 20% rabatu na pierwszą wizytę dla nowych klientów salonu Easy Nails / Easy Waxing przy ul. Grzybowskiej 39 w Warszawie!

Aby otrzymać rabat na pierwszą wizytę należy spełnić 3 warunki:

a) Umówić wizytę online klikając przycisk rezerwuj online na naszej stronie easynails.pl (warunek konieczny – prosimy rezerwować wizytę tylko przyciskiem z naszej strony a nie bezpośrednio na innych portalach)

b) W polu „dodaj wiadomość do salonu” prosimy wpisać „Rabat na pierwszą wizytę”

c) W salonie prosimy okazać dowód tożsamości w celu weryfikacji podanych danych

(Promocja dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Obowiązuje przy rezerwacji wizyty online klikając przycisk powyżej. Promocja na start nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania uszu Blomdahl, liftingu, laminacji oraz geometrii brwi)

2. Happy Hours – Promocja Manicure i Pedicure 

Od poniedziałku do środy w wybranych godzinach – od 9 do 14 oraz od 14 do 16 oferujemy manicure i pedicure w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sprawdź w rezerwacji online na Booksy co dla Was przygotowaliśmy. 

3. Karta Easy Nails / Easy Waxing – dzięki niej można skorzystać z rabatów na usługi kosmetyczne oferowane w salonie w Warszawie. Korzystanie z Karty jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które wykonują więcej niż jeden zabieg miesięcznie, ponieważ:
– w zależności od wybranego zabiegu upust może wynosić od 15 do 25%;
– korzystanie z Karty można łączyć z innymi promocjami.

Koszt zakupu Karty to zaledwie 99 zł na 6 miesięcy!
W zakładce Z Kartą Easy Nails umieszczone zostały ceny zabiegów dla posiadaczy Karty. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat korzystania z tego wyjątkowego narzędzia rabatowego.

Uwaga – istnieje również możliwość zakupu karty obowiązującej od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 za jedyne 49 zł za 6 miesięcy!

4. Promocja za polecenie salonu * – polecając nasz nail bar w Warszawie innej osobie zyskujesz Ty i nowy klient: każdemu proponujemy aż 20% rabatu na wizytę. Wystarczy, że osoba, której poleciłaś/eś usługi Easy Nails umówi się na wizytę przez formularz Umów wizytę online Warszawa oraz wskaże Twoje imię, nazwisko i adres e-mail w polu „Komentarz do wizyty” oraz wykona w salonie zabieg za co najmniej 50 zł. Promocja obowiązuje przy płatności gotówką i nie łączy się z innymi upustami.

5. Promocja na manicure i pedicure dla studentek *
Od poniedziałku do środy w godzinach od 9.00 do 15.00 studenci mogą wykonać wszystkie zabiegi z 20% rabatem. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej, wiek do 26 lat, umówienie wizyty online i płatność gotówką.

6. Promocja z Kartą Dużej Rodziny *
10% rabatu na manicure i pedicure dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

7. Promocja Urodzinowa *
Urodzinowy prezent od Easy Nails – w ciągu 7 dni od daty Twoich urodzin możesz korzystać do woli z 20% rabatu na wszystkie zabiegi z naszej oferty!


* Promocje nie dotyczą zabiegów depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania uszu, liftingu, laminacji i geometrii brwi. Ważne za okazaniem dowodu tożsamości.

[Contact_Form_Builder id=”3″]