Promocje i Zniżki Easy Nails Na Manicure i Pedicure

Warszawa

1. Promocja na start – oferujemy aż 30% rabatu na pierwszą wizytę dla wszystkich nowych klientów salonu Easy Nails / Easy Waxing przy ul. Grzybowskiej 39 w Warszawawie!

Warunkiem skorzystania z promocji jest umówienie wizyty online klikając przycisk:

Przy płatności należy okazać dowód tożsamości oraz podać kod pocztowy, z którego najczęściej docieracie Państwo do salonu (Promocja dotyczy wyłączenie pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Obowiązuje przy rezerwacji wizyty online. Promocja na start nie dotyczy przekłuwania uszu i pępka Blomdahl)

2. Karta Easy Nails / Easy Waxing – dzięki niej można skorzystać z rabatów na usługi kosmetyczne oferowane w salonie w Warszawie. Korzystanie z Karty jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które wykonują więcej niż jeden zabieg miesięcznie, ponieważ:
– w zależności od wybranego zabiegu upust może wynosić od 15 do 25%;
– korzystanie z Karty można łączyć z innymi promocjami.

Koszt zakupu Karty to zaledwie 89 zł na 6 miesięcy!
W zakładce Z Kartą Easy Nails umieszczone zostały ceny zabiegów dla posiadaczy Karty. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat korzystania z tego wyjątkowego narzędzia rabatowego.

Uwaga – istnieje również możliwość zakupu karty obowiązującej od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 za jedyne 39 zł za 6 miesięcy!

 

Posiadacze Karty Easy Nails mogą liczyć na dodatkowy rabat.

3. Promocja za polecenie salonu – polecając nasz nail bar w Warszawie innej osobie zyskujesz Ty i nowy klient: każdemu proponujemy aż 30% rabatu na wizytę. Wystarczy, że osoba, której poleciłaś/eś usługi Easy Nails umówi się na wizytę przez formularz Umów wizytę online Warszawa oraz wskaże Twoje imię, nazwisko i adres e-mail w polu „Komentarz do wizyty” oraz wykona w salonie zabieg za co najmniej 50 zł. Promocja obowiązuje przy płatności gotówką i nie łączy się z innymi upustami.

4. Promocja dla studentów
Od poniedziałku do środy w godzinach od 9.00 do 15.00 studenci mogą wykonać wszystkie zabiegi z 30% rabatem. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej, umówienie wizyty online i płatność gotówką. (obowiązuje do 31 marca 2017)

5. Promocja z Kartą Dużej Rodziny*
10% rabatu na manicure i pedicure dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

6. Promocja Urodzinowa*
Urodzinowy prezent od Easy Nails – w ciągu 7 dni od daty Twoich urodzin możesz korzystać do woli z 20% rabatu na wszystkie zabiegi z naszej oferty!