Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Piękne dłonie i paznokcie w karnawale

utworzone przez | lut 2, 2016 | Manicure, Blog, Pedicure | 0 komentarzy

Przed wielkim balem – tak samo starannie, jak nad makijażem czy doborem stroju – należy popracować nad wyglądem paznokci i kondycją skóry dłoni. Bo czy znacie większy kontrast niż piękna fryzura, wspaniała kreacja i… dłonie, które odstraszają wyglądem? Ekipa Easy Nails nie zna.

A czy może być bardziej skuteczny sposób na zepsucie efektu oszałamiającego wyglądu, nad którym pracowało się przez całe popołudnie, niż łuszczące się, zażółcone paznokcie? Raczej nie – to już przyznacie sami.
Dłonie są naszą wizytówką – podczas kontaktów towarzyskich bywają eksponowane w sposób szczególny: przy stole, w tańcu, podczas powitań. Paznokcie po perfekcyjnym manicure dają lepszy efekt, niż szeroko reklamowany zapach drogich perfum. Ale z drugiej strony – najmodniejszy lakier nie ukryje zażółceń na skórze palców, które są skutkiem palenia papierosów; i nie zatuszuje szorstkiej, spękanej powierzchni zaniedbanych rąk.
Na szczęście mamy sposoby na to, jak przywrócić i wyeksponować urodę dłoni.

Powab dłoni od kulis

Dłonie dobrze przygotowane do karnawału pokryte są miękką, jedwabistą skórą, a paznokcie – nawet bez lakieru – zwracają uwagę płytką ze zdrowym połyskiem.
Taki efekt można osiągnąć w dość krótkim czasie: polecamy manicure i pedicure terapeutyczne lub w wersji SPA. Jeśli jedna sesja okaże się niewystarczająca, można procedurę powtarzać dowolną liczbę razy – do uzyskania pożądanych efektów. Zabiegi te mają jednak tak silne, korzystne działanie na skórę dłoni i paznokcie, że już jednorazowe ich zastosowanie przynosi zaskakująco pozytywne efekty. To dobra wiadomość dla wszystkich zabieganych – ponieważ wystarczy umówić się na wizytę w jednym z naszych salonów (nail bar w Warszawie lub we Wrocławiu) tuż przed zabawą karnawałową, aby podczas imprezy z zadowoleniem prezentować eleganckie dłonie.

Piękne paznokcie hybrydowe – coś dla zaradnych

Co – poza profesjonalnymi zabiegami – można zrobić, aby zagwarantować swoim dłoniom i paznokciom zadbany wygląd? Przede wszystkim:

  • Żegnamy się z papierosami – dym tytoniowy zawiera m.in. składniki barwiące, które wnikają w skórę i nadają jej brzydki, żółtawy odcień, oraz substancje działające mutagennie, które mogą wywoływać uszkodzenia w materiale genetycznym, m.in. w genach odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Nieodnawianie zasobów tego białka przyspiesza procesy starzenia się skóry. W rezultacie skóra dłoni, nie dość, że mająca nieładny odcień i przebarwienia w miejscach stykania się palców z papierosem lub lufką, staje się sucha, szorstka i pomarszczona.
  • Do „brudnych” i mokrych prac domowych używamy rękawic gumowych.
  • Raz na kilka dni fundujemy sobie moczenie dłoni i paznokci w mieszaninie kilku łyżek oliwy z oliwek (jeśli akurat oliwy nie mamy pod ręką, można ją zastąpić jakimkolwiek olejem jadalnym), soku z połówki cytryny i żółtka jaja. Można tę miksturę wzbogacić kilkoma kroplami witaminy A.

Ręce lubią moczenie w odżywczych i pielęgnacyjnych roztworach – te potrafią zdziałać cuda z najbardziej nawet zniszczoną skórą i pozbawionymi wigoru płytkami. Dlatego w ofercie Easy Nails mamy takie panaceum – to kąpiel parafinowa wchodząca w skład wspomnianego wyżej manicure i pedicure SPA. Zanurzenie dłoni na kilkanaście minut w ciepłej parafinie działa jak błyskawiczny lifting. A ta jedwabista miękkość… – bezcenne! Polecamy :-).

UMÓW WIZYTĘ

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabiegi dobrze znane i popularne jak i kosmetyczne nowości i hity. Zapraszamy wszystkie wielbicielki lakierów do paznokci – mamy w ofercie setki najmodniejszych i najpiękniejszych kolorów.

SKOMENTUJ WPIS

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.