Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Dla koneserów: Manicure Vinylux – winylowa płytka paznokciowa!

utworzone przez | mar 29, 2015 | Polecane, Blog, Manicure | 0 komentarzy

Winyl na płycie adapterowej może co najwyżej kojarzyć się z sentymentem do przebojów sprzed kilku dekad. Winyl na płytce paznokciowej to hit ostatnich lat – podobnie jak manicure hybrydowy to element zaawansowanego technologicznie sposobu na manicure nie do zdarcia nawet przez 10 dni.

Wierność od pierwszego zastosowania

W naszych salonach do manicure Vinylux używamy lakieru marki CND. Najwięksi sceptycy już po pierwszym zastosowaniu diametralnie zmieniali pogląd na ten rodzaj upiększania paznokci. Trudno się dziwić, bo lakier:

  • nakłada się jak klasyczny;
  • ma znakomite właściwości kryjące;
  • ma trwałość porównywalną z lakierami hybrydowymi;
  • można usuwać w domu zwyczajnym zmywaczem do paznokci.

Ponadto w manicure i pedicure winylowym nie trzeba stosować bazy pod lakier – bo preparat nakłada się bezpośrednio na oczyszczoną płytkę paznokciową, ani lampy emitującej promienie UV utrwalające nałożoną warstwę lakieru.

Zatem same korzyści. Jeśli doda się do tego fakt, że lakier pomyślnie przechodzi testy użytkowania w warunkach codziennych (pomimo tego, że dłoni w pracach domowych jakoś żaden z testujących nie oszczędzał), manicure Vinylux to prawie objawienie kosmetyczne dla tych, którzy lubią mieć pełną kontrolę nad stanem swoich paznokci.

Chemia trwałości

Sceptykom wyjaśniamy, że trwałość manicure w systemie Vinylux ma solidne podstawy chemiczne. Lakier zawiera w swoim składzie tzw. promotory adhezji, cząstki, które ułatwiają przyczepianie się warstwy produktu bezpośrednio do płytki paznokciowej – dlatego stosowanie bazy jest zbyteczne. W składzie lakieru znajduje się ponadto związek zaliczany do żywic winylowych – stąd nazwa całego systemu do manicure. Żywice te mają znakomite właściwości polimeryzujące w warunkach naturalnych, czyli są zdolne do tworzenia z niewielkich elementów długich, trwałych i mocnych łańcuchów bez potrzeby stosowania lampy polimeryzującej.

Natomiast w składzie preparatu Top Coat, którym pokrywa się polakierowaną już powierzchnię paznokcia, znajdziemy substancje:

  • aktywujące i przyspieszające polimeryzację lakieru pod wpływem naturalnego światła słonecznego oraz ułatwiające trwałe łączenie się Topu i lakieru;
  • przyspieszające wysychanie powierzchni lakierowanej;
  • tworzące trwały, ochronny mikrofilm na polakierowanym paznokciu;
  • nadające paznokciom piękny, zdrowy połysk.

Tydzień spokoju

Wprowadzając manicure Vinylux do oferty Easy Waxing wiedzieliśmy, że na początku system będzie budził nieufność: bo w końcu ile osób, które od lat malują paznokcie, uwierzy w fakt, że lakier nakładany całkiem zwyczajnie, schnący i twardniejący bez żadnego wspomagania technologicznego, może trzymać się na płytce nie 4-5 dni lecz 7-10? Bywało, że pierwsze zabiegi manicure winylowego były traktowane przez klientki z przymrużeniem oka: ot, jak ciekawy eksperyment, w którego wynik (czyli w tygodniową trwałość) nie bardzo się wierzy. Przecież dłoni z lakierowanymi paznokciami nie chowa się jak cennego eksponatu do szklanej gabloty, tylko na co dzień ich się używa…

A jednak: te same osoby na kolejnej wizycie prawie od progu naszych salonów zaznaczały, że od teraz manicure wykonują tylko w systemie Vinylux :-). Kto nie wierzy, niech wypróbuje na własnych paznokciach – zapraszamy do nail baru i pedicure baru w Warszawie lub Wrocławiu.

##

UMÓW WIZYTĘ

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabiegi dobrze znane i popularne jak i kosmetyczne nowości i hity. Zapraszamy wszystkie wielbicielki lakierów do paznokci – mamy w ofercie setki najmodniejszych i najpiękniejszych kolorów.

SKOMENTUJ WPIS

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.