Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Parafina na stopy

Nasze salony

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 258 58 32
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
    tel. +48 71 377 23 57.
Salony Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu to miejsca, w którym można skorzystać z profesjonalnie wykonanych kąpieli parafinowych na stopy.

Zabieg parafinowy na stopy jest jednym z najprzyjemniejszych w ofercie Easy Nails. Polecamy go szczególnie posiadaczom zimnych, szybko marznących stóp. Ale także osobom, których skóra na stopach domaga się głębokiego, uzdrawiającego nawilżenia.

Gwarantujemy wysoką skuteczność zabiegu i atrakcyjne ceny.

Cennik parafina na stopy Warszawa

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Parafina na stopy 69 zł / 59 zł

Cennik parafina na stopy Wrocław

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Parafina na stopy 69 zł / 59 zł

Opis zabiegu

Nie ma skuteczniejszej (i przyjemniejszej) metody na wyraźną i gruntowną poprawę wyglądu oraz kondycji skóry stóp a także paznokci na stopach niż zabiegi parafinowe. Po kąpieli parafinowej nawet najbardziej zniszczona skóra staje się aksamitnie miękka, a paznokcie nabierają zdrowego wyglądu. Zanurzenie stóp w podgrzanej parafinie znakomicie wygładza skórę i pielęgnuje płytkę paznokciową. Dzieje się tak, ponieważ parafina tworzy szczelny, delikatnie ciepły okład rozgrzewający i zatrzymujący wilgoć. Przyspiesza wtedy krążenie i usprawnia się praca gruczołów skórnych.

Kąpiele parafinowe na stopy oferowane w salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu można wzbogacić dodatkiem ampułek odżywczych lub składników pielęgnacyjnych. Ciepły okład spowoduje, że zaaplikowane substancje sprawnie wnikną w głąb tkanki i zadziałają skuteczniej.

Ważne:

Jesień i zima to pory roku, w których kąpiele parafinowe na stopy są szczególnie przydatne – ponieważ z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych i powietrza wysuszonego centralnym ogrzewaniem skóra szybko pierzchnie.
Zabiegi te można traktować jako terapeutyczne lub pielęgnacyjne.

W naszych salonach w Warszawie i we Wrocławiu możecie Państwo skorzystać również z innych zabiegów na dłonie i stopy. Poniżej zamieszczamy linki do opisu każdego zabiegu. Aby szybko zapoznać się z ofertą, proszę kliknąć w wybrany odsyłacz.