Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure Hybrydowy Warszawa i Wrocław | Easy Nails

Obecnie nienaganny wygląd dłoni oraz stylizacja paznokci stanowią integralne części naszego wizerunku. Mimo wszystko, niektórzy trwają w przekonaniu, że utrzymanie paznokci w zadowalającej kondycji jest procesem wymagającym znacznego nakładu czasu, którego paradoksalnie zawsze nam brakuje. Odpowiedzią na ten dylemat jest manicure hybrydowy. Ten sztandarowy zabieg oferowany w studio Easy Nails zarówno we Wrocławiu jak i w Warszawie wykonywany jest na bazie profesjonalnych produktów marki Shellac, Gelish, Artistic oraz SPN. To jeden z młodszych zabiegów stylizacji paznokci, którego uniwersalność przekonuje do siebie coraz to kolejnych klientów.

Galeria Zdjęć Manicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz na portalach: Instagram, Facebook, Twitter (linki na górze strony). Zdjęcia można wyszukać pod hashtagami #manicure hybrydowy warszawa #manicure hybrydowy wrocław #paznokcie hybrydowe warszawa i #paznokcie hybrydowe wrocław

 

Nasze salony

 • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
  tel. +48 22 258 58 32
 • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
  tel. +48 +48 71 377 23 57.
Manicure Hybrydowy Warszawa i Wrocław

Promocja Happy Hours

Sprawdź Happy Hours od 14 do 16 i inne promocje na manicure hybrydowy Warszawa i Wrocław. Kliknij przycisk rezerwuj online i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Ile kosztuje manicure hybrydowy?

Cennik – manicure hybrydowy Warszawa w naszym studio paznokci Easy Nails:

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA CENTRUM
Manicure hybrydowy 1 kolor (z ściąganiem) 149 zł / 129
Manicure hybrydowy french (z ściąganiem) 169 zł / 159
Manicure hybrydowy Baby Boomer

169 zł / 159 zł

Ściąganie paznokci hybrydowych założonych w naszym salonie

(przy kolejnym manicure hybrydowym)

0 zł / 0 zł

Ściąganie paznokci hybrydowych założonych w naszym salonie

(bez kolejnego manicure hybrydowego)

29 zł / 25 zł

Ściąganie paznokci hybrydowych założonych w innym salonie

(bez kolejnego manicure)

49 zł / 45 zł
Pedicure Hybrydowy 1 Kolor 199 zł / 185 zł
Pedicure Hybrydowy French 220 zł / 215 zł

Cennik – manicure hybrydowy Wrocław w naszym studiu paznokci Easy Nails:

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW RYNEK
Manicure hybrydowy 1 kolor (z ściąganiem) 139 zł / 129
Manicure hybrydowy french (z ściąganiem) 159 zł / 149
Manicure hybrydowy Baby Boomer 179 zł / 165 zł
Ściąganie paznokci hybrydowych założonych w naszym salonie
(przy kolejnym manicure hybrydowym)
0 zł / 0 zł
Ściąganie paznokci hybrydowych założonych w naszym salonie
(bez kolejnego manicure hybrydowego)
39 zł / 35 zł
Ściąganie paznokci hybrydowych założonych w innym salonie
(bez kolejnego manicure)
49 zł / 45 zł
Pedicure Hybrydowy 1 Kolor 195 zł / 179 zł
Pedicure Hybrydowy French 199 zł / 185 zł

Czas trwania to od 60 do 75 minut w zależności od stanu skórek i paznokci.

W naszym salonie preferujemy lakiery hybrydowe SPN oraz CND Shellac. Przy manicure i pedicure klasycznym używamy lakierów CND Vinylux. Do pedicure używamy kosmetyków Gehwol.

Nie polecamy ściągania manicure samodzielnie, ponieważ można uszkodzić płytkę paznokciową. W naszym salonie ściągniemy manicure bezpłatnie przy wykonywaniu kolejnego.

0 minut. Dzięki utwardzeniu w lampie UV i przetarciu alkoholem manicure hybrydowy jest suchy i twardy zaraz po nałożeniu.

Manicure hybrydowy położony na zdrową płytkę paznokciową powinien utrzymać się nawet do 2 tygodni.

Dlaczego manicure hybrydowy Warszawa i Wrocław?

Manicure hybrydowy jest względnie nowatorskim sposobem stylizacji paznokci wprowadzonym na salony. Mimo wszystko był i nadal jest jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów ze względu na jego liczne zalety. Dzięki lakierom hybrydowym manicure:

 • jest bezpieczny dla kondycji paznokcia – nie niszczy płytki jak żele czy tipsy;
 • jest natychmiastowo utwardzany dzięki czemu nie wymaga zachowania specjalnej ostrożności po wyjściu z salonu;
 • utrzymuje się nawet do 2 tygodni od nałożenia bez konieczności wykonania poprawek;
 • można bezproblemowo usunąć z paznokcia – nie ma konieczności opiłowywania płytki.

Hybryda krok po kroku

Każdy zabieg manicure hybrydowego zaczynamy od samych podstaw, czyli przygotowania płytki paznokciowej do położenia lakieru. Na tym etapie jest ona odpowiednio skracana oraz nadajemy jej kształt nie tylko podkreślający naturalną smukłość paznokci, ale także odpowiadający preferencjom klienta. Po odsunięciu bądź wycięciu skórek płytka paznokciowa jest kolejno odtłuszczana. Czysto techniczna część zabiegu jest już za nami i została sama przyjemność czyli malowanie. Manicurzystka nakłada bazę, przeważnie dwie warstwy lakieru i wierzchnią powłokę, czyli top. To dzięki ostatniej warstwie wygląd paznokcia zyskuje połysk i głębię, a lakier pokrywający płytkę paznokci staje się twardy i odporny na urazy mechaniczne jak ścieranie, złamania czy odpryski. Po nałożeniu kolejnych warstw stylizacji lakier jest utwardzany poprzez naświetlanie światłem UV. W celu jak najefektywniejszego wykorzystania poświęconego na zabieg czasu podczas utwardzania świeżo położonego lakieru na jednej dłoni, kosmetyczka sukcesywnie pracuje nad stylizacją paznokci u drugiej. W rezultacie, w relatywnie krótkim czasie klient może cieszyć się ze stylizacji hybrydowej, która utrzymuje się nawet do dwóch tygodni od dnia odbycia wizyty w salonie.

Ile trwa manicure hybrydowy w naszych salonach w Warszawie i Wrocławiu?

Jesteśmy świadomi, iż aktualnie czas należy traktować jako dobro luksusowe. Z tego względu podejmujemy wszelkie starania, aby usługi świadczone w Easy Nails nie tylko spełniały najwyższe standardy, ale także wymagały stosunkowo niewielkiego nakładu czasu. Szacuje się, że czas trwania manicure hybrydowego to w przybliżeniu 60 – 70 minut. Są to jedynie zgrubne oszacowania, gdyż czas niezbędny do wykonania stylizacji jest zależny od kondycji płytki paznokciowej klienta oraz tego, czy niezbędne jest ściągnięcie poprzedniej stylizacji paznokci.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Manicure hybrydowy jest zabiegiem uniwersalnym. Mogą go wykonywać zarówno kobiety jak i mężczyźni pragnący zadbać o estetykę swoich dłoni. Z uwagi na stosunkowo niewielkie wymagania czasowe mogą skusić się na niego nie tylko ci niemający nic przeciwko chwili relaksu przy wyborze kolorków ale także ci, którzy są wiecznie zabiegani. Stylizacje wykonywane lakierem hybrydowym mogą być zarówno klasyczne jak i zaspokajać nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

 Co wyróżnia Easy Nails?

Manicure hybrydowy jest jedną z usług oferowanych przez nasze salony w Warszawie i Wrocławiu, która spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Dlaczego warto skusić się na manicure à la Easy Nails? Powodów jest kilka:

 

 • lakiery – dysponujemy gamą ponad 300 lakierów hybrydowych znanych marek Shellac, SPN Gelish i Artistic;
 • jakość – pracujemy na atestowanym sprzęcie;
 • różnorodność stylizacji – oferujemy subtelne stylizacje klasyczne polegające na pokryciu wybranym kolorem paznokci, manicure french, ale także manicure fantazyjny odpowiadający ostatnim trendom, tak jak baby boomer, efekt lustra, efekt syrenki, manicure ombre wśród innych;
 • personel – nasze kosmetyczki to osoby z wyższym wykształceniem, które wykonały już tysiące manicure i pedicure, ponadto stale podejmują inicjatywę dotyczącą rozwoju w temacie stylizacji paznokci, aby zapewniać usługi o jak najwyższym standardzie
 • terminy – można łatwo i wygodnie rezerwować wizyty online;
 • gwarancja – jako jedyny salon w Warszawie i we Wrocławiu udzielamy gwarancji na lakier hybrydowy na 5 dni. Przez ten czas wszelkie niedoskonałości manicure i pedicure niezawinione przez klienta poprawiamy gratis;
 • higiena – posiadamy najnowszej generacji autoklaw;
 • promocje – sprawdź nasze oferty specjalne – więcej w zakładkach: Promocje na Manicure w Warszawie oraz Promocje na Manicure Wrocław.
Lakiery Hybrydowe Shellac

W salonach Easy Nails w Warszawa Centrum i Wrocław Rynek jesteśmy wierni najwyższym standardom

Manicure hybrydowy, z uwagi na wysoką jakość wykonania, jest jednym z najczęściej wykonywanych usług w naszych salonach. Dlatego też, w przypadku uszkodzenia lakieru w ciągu 5 dni od zabiegu wszelkie poprawki wykonujemy nieodpłatnie.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie się do zabiegu nie jest procesem czasochłonnym. Jeżeli na paznokcie nałożone są tipsy niezbędne jest ich uprzednie zdjęcie we własnym zakresie. W przypadku, gdy paznokcie są pokryte żelem, prosilibyśmy o kontakt z salonem – zarezerwujemy odpowiednio więcej czasu, aby go dokładnie ściągnąć przed przystąpieniem do malowania hybrydowego. Oprócz tego, jedyne o co pozostało się zatroszczyć to odpowiednie nastawienie.

Higiena

Nasze studio paznokci w Warszawie oraz studio we Wrocławiu zaopatrzone są w autoklaw ciśnieniowo-próżniowy, który gwarantuje bezpieczeństwo zabiegów dzięki stałej sterylizacji narzędzi wielokrotnego użytku. Są one szczelnie pakowane w pakiety, które są otwierane podczas wizyt przy kliencie, co gwarantuje zachowanie ich jałowości. Z troski o zdrowie i komfort klientów używamy wyłącznie jednorazowych pilników i polerek, które są następnie im przekazywane na użytek własny.

Zapewniamy również szerszą gamę zabiegów z zakresu manicure i pedicure. Można je sprawdzić, klikając w odpowiedni link: