Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure Japoński P. Shine

Nasze salony

 • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
  tel. +48 22 258 58 32
 • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
  tel. +48 71 377 23 57.

Do oferty w salonie Easy Nails w Warszawie i we Wrocławiu wprowadziliśmy szalenie modny manicure japoński.

To znakomita propozycja dla osób, które:

 • stawiają na naturalny (lub wręcz naturalistyczny) look;
 • są zwolennikami minimalizmu w stosowaniu środków pielęgnacyjnych i upiększających;
 • chcą osiągnąć już po jednym zabiegu manicure doskonały efekt terapeutyczny i estetyczny;
 • chcą zrobić przerwę w nakładaniu lakierów na paznokcie, aby ułatwić regenerację płytki.

Prosimy o zapoznanie się z naszymi propozycjami cenowymi:

Cennik manicure japoński Warszawa Centrum::

 

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Manicure japoński P.89 zł / 79 zł

 

Cennik manicure japoński Wrocław:

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Manicure japoński P.89 zł / 79 zł

Opis zabiegu

Jeśli należycie Państwo do tej grupy osób, która stawia na naturalność w wyglądzie paznokci, a jednocześnie oczekujecie bardzo wysokiej estetyki, polecamy manicure japoński. Zabieg ten można traktować jako procedurę o charakterze:

 • terapeutycznym – warto z niej skorzystać, jeśli celem jest przywrócenie paznokciom pięknego wyglądu, wzmocnienie ich, zlikwidowanie rozdwajających się brzegów czy regeneracja płytki po noszeniu tipsów lub żeli;
 • stylizacyjnym – znakomity wybór, jeśli celem są paznokcie lśniące perłowym połyskiem i o kusząco zdrowym wyglądzie przy jednoczesnej rezygnacji z nakładania lakieru.

Zdrową, lśniącą płytkę paznokcia bez lakierowania uzyskuje się po wykonaniu kilkuetapowej procedury:

 • na początku paznokcie są opiłowywane i nadaje się im pożądany kształt;
 • w drugim etapie w płytkę wcierana jest odżywcza pasta z witaminami A i E, pyłkiem pszczelim, keratyną i krzemionką z Morza Japońskiego – składniki pasty pobudzają porost paznokcia, wygładzają jego powierzchnię i wzmacniają go;
 • na koniec na paznokieć nakładany jest puder, dzięki któremu nabiera on naturalnego i zdrowego wyglądu i uwodzicielskiego perłowego połysku oraz zyskuje na głębi i elegancji.

W manicure japońskim wszystkie czynności pielęgnacyjne przebiegają identycznie, jak przy zabiegach w formie klasycznej. Jedyną różnicą jest, że na zakończenie zabiegu nie nakłada się lakieru.

Co to jest i na czym polega manicure japoński?

Manicure japoński przypomina manicure klasyczny pod względem opracowania skórek i opiłowania paznokci. Najważniejsza różnica polega na tym, że zamiast malowania paznokci jak w manicure klasycznym, w przypadku manicure japońskiego wcieramy w naturalną, niepomalowaną płytkę paznokciową, odżywczą pastę a następnie nanosimy na nią warstwy pudru. Pasta wypełnia paznokcie naturalnymi składnikami odżywczymi takimi jak witaminy A + E, pyłek pszczeli, keratyna, krzemionka z morza japońskiego.

Manicure japoński efekty

Efekt zabiegu to intensywne odżywienie paznokci, dzięki czemu stają się one mocniejsze i szybciej rosną. Wcieranie pudru nadaje paznokciom głęboki, perłowy połysk, który utrzymuje się przez kilka tygodni od zabiegu.

Manicure japoński – przeciwwskazania:

Jeśli zdecydujecie się Państwo na wykonanie manicure japońskiego, wówczas przez około miesiąc od chwili przeprowadzenia zabiegu nie warto poddawać paznokci lakierowaniu – ponieważ puder, który został wtarty w płytkę powoduje jej śliskość, co skutecznie utrudnia lub nawet uniemożliwia przyleganie lakieru.

Możecie Państwo także skorzystać z innych zabiegów z oferty salonu Easy Nails w Warszawie lub we Wrocławiu. Klikając w wybrany link poniżej, można zapoznać się z naszymi propozycjami: