Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure Klasyczny

Zdjęcia Manicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz na portalach: facebook, twitter, instagram (linki na górze strony).

 

Nasze salony

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 258 58 32
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
    tel. +48 71 377 23 57.
Manicure Klasyczny Fiolet
W nail barze Easy Nails w Warszawie i we Wrocławiu można skorzystać z interesującej oferty zabiegów manicure klasycznego.

Do najważniejszych zalet tego sposobu upiększania paznokci i pielęgnacji dłoni należą:

  • prostota nakładania i usuwania powłok lakierowych;
  • widoczna poprawa wyglądu dłoni i płytek nawet bez pokrywania paznokci lakierem;
  • utwardzanie powłok bez użycia lampy UV.

Oferta manicure klasycznego w nail barach w Warszawie i we Wrocławiu jest mocno urozmaicona i atrakcyjna cenowo. Można skorzystać z zabiegów łącznie z malowaniem paznokci lub jedynie nastawić się na poprawę wyglądu dłoni i płytek bez pokrywania ich lakierem.

Cennik Manicure Klasyczny Warszawa

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Manicure klasyczny bez malowania59 zł / 49 zł
Manicure klasyczny Vinylux jeden kolor79 zł / 69 zł
Manicure klasyczny Vinylux french89 zł / 79 zł

Cennik Manicure Klasyczny Wrocław

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Manicure klasyczny bez malowania59 zł / 49 zł
Manicure klasyczny Vinylux jeden kolor79 zł / 69 zł
Manicure klasyczny Vinylux french89 zł / 79 zł

Opis zabiegu krok po kroku

Manicure w wersji klasycznej to propozycja dla zwolenników sprawdzonych rozwiązań na  upiększenie dłoni. Zabiegi te są dostępne w naszych salonach w dwóch wersjach: z malowaniem lub bez. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasycznego bez malowania działania kosmetyczki ukierunkowane są na poprawę stanu zdrowia skóry dłoni.

W zabiegach z malowaniem wykorzystujemy znakomite lakiery takich marek, jak CND Vinylux. Możecie Państwo wybierać spośród ponad 200 odcieni! Zanim kosmetyczka pokryje paznokieć lakierem,  nakłada na płytkę bazę. Preparat ten działa na dwa sposoby: chroni płytkę paznokcia przed żółknięciem i wzmacnia ją. Proces malowania kończy nałożenie topu na warstwę lakieru. Top zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami, wydłuża czas utrzymywania się powłoki na płytce oraz sprawia, że paznokcie nabierają zdrowego połysku, a kolor zyskuje głębię. Bardzo eleganckim wariantem zabiegów w wersji klasycznej, wykonywanych na dłoniach, jest manicure french – polecany na wyjątkowe okazje.

Manicure klasyczny z malowaniem

Manicure klasyczny z malowaniem to najbardziej podstawowy zabieg w naszym salonie kosmetycznym. W czasie manicure wycinamy skórki i nadajemy paznokciom zgodny z życzeniem klientki kształt. Zabieg kończymy nałożeniem jednego spośród ponad 200 lakierów klasycznych, które posiadamy w naszej ofercie.

Manicure biologiczny a klasyczny

Manicure biologiczny to szczególny rodzaj manicure klasycznego. Do wycięcia skorek używamy wyłącznie cążek a nie frezarki lub odsuwamy je za pomocą patyczka z drzewa pomarańczowego. W porównaniu z manicure frezarkowym manicure biologiczny jest delikatniejszy, nie niesie ryzyka uszkodzenia płytki paznokciowej, a skórki odrastają wolniej i są delikatniejsze.

Przeciwwskazania:

Zabiegi manicure klasycznego nie wymagają uprzednich przygotowań. Jeśli ktoś nosi tipsy lub ma wykonane paznokcie żelowe powinien pamiętać, aby zdjąć te akcesoria kilka dni przed wykonaniem zabiegów w wersji klasycznej.
Uwaga: lakier winylowy stosowany do tych zabiegów wymaga pewnego czasu na utwardzenie (ok. 15 – 20 minut). Z tego powodu przez pierwsze godziny po zakończeniu malowania stronimy od czynników potencjalnie szkodliwych dla świeżo nałożonej powłoki (nie piszemy sms-ów, nie manewrujemy kluczykami od samochodu, breloczkami, itp.).

W nail barach w Warszawie oraz we Wrocławiu oferujemy także z wielu innych rodzajów manicure i pedicure. Poznacie je Państwo, klikając poniżej w wybrany link: