Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure męski

Nasze salony

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 258 58 32
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
    tel. +48 71 377 23 57.
Profesjonalna oferta tylko dla Panów! W salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu można skorzystać z wyjątkowych zabiegów manicure męskiego.

To idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny, gdyż:

  • męska skóra i paznokcie są twardsze od kobiecych, dlatego wymagają specjalnego traktowania oraz odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych i upiększających;
  • w czasie jednego zabiegu uzyskuje się wiele efektów – zarówno estetycznych, jak i pielęgnacyjnych.

Posiadaczom Karty Easy Nails udzielamy atrakcyjnych zniżek. 

 

Ile kosztuje męski manicure

Cennik Warszawa

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Manicure męski klasyczny 89 zł / 79
Manicure męski terapeutyczny (z odżywką) 99 zł / 89 zł

Cennik Wrocław

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Manicure męski klasyczny 79 zł / 69 zł
Manicure męski terapeutyczny (z odżywką) 95 zł / 79 zł

Nasz salon mieści się w jednym lokalu z salonem Easy Waxing gdzie wykonujemy męską depilację woskiem i pastą cukrową.

Męski manicure trwa około 45 minut a męski pedicure około 1 godziny.

Zazwyczaj mamy terminy już tego samego lub następnego dnia. W lecie kiedy wykonujemy dużo pedicure trzeba rezerwować wizytę z 1-2 dniowym wyprzedzeniem.

Tak. Do każdego zabiegu używamy nowego pilnika i polerki. Narzędzia metalowe takie jak cążki sterylizujemy w autoklawie.

Opis zabiegu

Manicure męski nie różni się zbytnio od zabiegu dedykowanego paniom. Jedynie z powodu grubszej skóry u mężczyzn i najczęściej silniejszych tendencji do rogowacenia naskórka do wykonania zabiegu u panów używa się czasem innych przyborów kosmetycznych. Manicure męski można traktować jako procedurę terapeutyczną, pielęgnacyjną lub wspomagającą utrzymanie higieny i pięknego wyglądu dłoni i paznokci.

Zabieg rozpoczyna się od zmiękczenia skóry w kąpieli z dodatkiem specjalnych preparatów kosmetycznych. Następnie kosmetyczka usuwa skórki przy paznokciach, jeśli to konieczne – likwiduje zrogowaciały naskórek i przystępuje do opiłowania i polerowania płytek paznokciowych. Zabieg kończy nałożenie preparatów nawilżających i odżywczych.

Ważne:

Manicure męski można wykonać także w wersji SPA i połączyć go z peelingiem, kąpielą w parafinie oraz masażem – polecamy tę wersję szczególnie przy zniszczonej i spierzchniętej skórze dłoni.

Zachęcamy do skorzystania także z innych usług naszych nail barów w Warszawie oraz we Wrocławiu. Klikając w wybrany poniżej link, można poznać szczegóły oferty.