Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław 71-34-34-100
Zaznacz stronę

Manicure męski

  • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
    tel. +48 22 258 58 32
  • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1
    tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

Profesjonalna oferta tylko dla Panów! W salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu można skorzystać z wyjątkowych zabiegów manicure męskiego.

To idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny, gdyż:

  • męska skóra i paznokcie są twardsze od kobiecych, dlatego wymagają specjalnego traktowania oraz odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych i upiększających;
  • w czasie jednego zabiegu uzyskuje się wiele efektów – zarówno estetycznych, jak i pielęgnacyjnych.

Posiadaczom Karty Easy Nails udzielamy atrakcyjnych zniżek.

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA WROCŁAW
Manicure męski klasyczny 55 zł / 45 55 zł / 45
Manicure męski terapeutyczny (z odżywką) 59 zł / 49 59 zł / 49

Manicure męski nie różni się zbytnio od zabiegu dedykowanego paniom. Jedynie z powodu grubszej skóry u mężczyzn i najczęściej silniejszych tendencji do rogowacenia naskórka do wykonania zabiegu u panów używa się czasem innych przyborów kosmetycznych. Manicure męski można traktować jako procedurę terapeutyczną, pielęgnacyjną lub wspomagającą utrzymanie higieny i pięknego wyglądu dłoni i paznokci.

Zabieg rozpoczyna się od zmiękczenia skóry w kąpieli z dodatkiem specjalnych preparatów kosmetycznych. Następnie kosmetyczka usuwa skórki przy paznokciach, jeśli to konieczne – likwiduje zrogowaciały naskórek i przystępuje do opiłowania i polerowania płytek paznokciowych. Zabieg kończy nałożenie preparatów nawilżających i odżywczych.

Ważne:

Manicure męski można wykonać także w wersji SPA i połączyć go z peelingiem, kąpielą w parafinie oraz masażem – polecamy tę wersję szczególnie przy zniszczonej i spierzchniętej skórze dłoni.

Zachęcamy do skorzystania także z innych usług naszych nail barów w Warszawie oraz we Wrocławiu. Klikając w wybrany poniżej link, można poznać szczegóły oferty.