Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure Vinylux - Winylowy CND

Galeria Zdjęć Manicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w galerii oraz na portalach: facebook, twitter, instagram (linki na górze strony).

 

Nasze salony

 • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39 tel. +48 22 258 58 32
 • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
  tel. +48 71 377 23 57.

Manicure vinylux – co to jest i na czym polega

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi manicure Vinylux. Ten sposób pielęgnacji i upiększania paznokci ma wiele zalet, z czego cztery najważniejsze to:
 • utwardzanie lakierów w świetle dziennym;
 • oszczędność czasu i środków przy usuwaniu starych powłok winylowych – można to zrobić samodzielnie w domu;
 • długotrwały efekt i wysoka estetyka wykonania dzięki zastosowaniu dwóch specjalistycznych warstw: lakieru z bazą oraz nakładanej na nią powłoki ochronnej;
 • niezwykle gustowna i szeroka paleta kolorów do wyboru.

Cennik manicure Vinylux w Easy Nails w Warszawie:

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Manicure Vinylux klasyczny (jeden kolor)79 zł / 69 zł
Manicure Vinylux french89 zł / 79 zł
Pedicure Vinylux 1 Kolor129 zł / 109 zł
Pedicure Vinylux french139 zł / 119 zł

Cennik manicure Vinylux w Easy Nails we Wrocławiu:

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Manicure Vinylux klasyczny (jeden kolor)79 zł / 69 zł
Manicure Vinylux french89 zł / 79 zł
Pedicure Vinylux 1 Kolor129 zł / 109 zł
Pedicure Vinylux french139 zł / 119 zł

Lakier winylowy CND Vinylux

Lakiery do manicure Vinylux mają właściwości zbliżone do hybrydowych, ale są nakładane jak lakier klasyczny – czyli bez utwardzania w świetle lampy UV, oraz ściągane bez konieczności zastosowania acetonu – wystarczy zwykły zmywacz do paznokci do zastosowania domowego.

W naszych nail barach w Warszawie i we Wrocławiu do wykonania zabiegów manicure winylowego wykorzystujemy system lakierów:

 • Vinylux Weekly Polish – to produkt 2 w 1: kolorowy lakier zawierający jednocześnie bazę;
 • Vinylux Weekly Top Coat – produkt nadający połysk i trwałość powłoce lakieru, utwardzany pod wpływem światła słonecznego.

Posiadamy pełną gamę lakierów Vinylux. Wszystkie kolory wprowadzone przez firmę CND znajdują się w każdym z naszych salonów :).

Ważne:

Lakiery do manicure Vinylux schną szybko (ok. 15 minut) – dzięki połączeniu bazy z lakierem zabieg trwa krócej niż wykonywany lakierami klasycznymi czy hybrydowymi.
Manicure Vinylux wykonujemy znakomitymi lakierami cenionej marki CND, dostępnymi w szerokiej palecie kolorów, która pokrywa się z gamą hybrydowych lakierów Shellac – dzięki temu w wybranym odcieniu można wykonać np. manicure hybrydowy i pedicure winylowy.

Manicure winylowy czy hybrydowy

Zalety manicure hybrydowego to przede wszystkim większa trwałość (do dwóch tygodni) i duża odporność na ukruszenia i rysowanie. Lakiery hybrydowe łączą najlepsze cechy żeli i lakierów klasycznych – są sztywne, trwałe, utwardzone od razu po malowaniu przez promienie UV oraz nakładane jak lakier klasyczny i ściągane przy pomocy płynu na bazie acetonu bez konieczności frezowania. Lakiery winylowe są bliższe lakierom klasycznym, ale znacznie od nich lepsze. Lakiery winylowe
szybciej schną, utwardzają się pod wpływem słońca, utrzymują się na paznokciach nawet ponad tydzień i można je ściągnąć w domu za pomocą zwykłego zmywacza. Co więc wybrać – jeżeli chcesz mieć super odporny i trwały lakier, który jest suchy od razu po założeniu zachęcamy do wybrania lakierów hybrydowych. Jeżeli jesteś zwolenniczką naturalnych, delikatnych dla płytki paznokciowej stylizacji, chcesz zapłacić trochę mniej za swój manicure i nie przeszkadza Ci to, że musisz poczekać około 15 minut aż lakier się utwardzi, wybierz lakier winylowy CND Vinylux.

Promocja:

 • Rabat 20% na pierwszą wizytę
 • Niższe ceny z kartą Easy Nails

Polecamy także inne zabiegi manicure lub pedicure wykonywane w naszych nail barach. Zapewniamy szeroką gamę usług. Można je sprawdzić, klikając w tę, która Państwa interesuje: