Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Pedicure klasyczny

Zdjęcia Manicure i Pedicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w naszej galerii oraz na portalach: facebook, twitter, instagram (linki na górze strony).

 

Nasze salony

 • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
  tel. +48 22 258 58 32
 • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
  tel. +48 71 377 23 57.
Pedicure Klasyczny
W salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu można skorzystać z bardzo urozmaiconej oferty zabiegów pedicure klasycznego.

Za to nasi Klienci cenią pedicure klasyczny:

 • znakomita poprawa wyglądu paznokci uzyskana bez malowania płytek;
 • wyraźnie lepsza kondycja skóry stóp;
 • łatwość nakładania i usuwania starek powłoki;
 • brak konieczności stosowania lampy UV do utwardzania lakierów;
 • wszystkie kolory lakierów CND Vinylux dostępne w każdym naszym salonie.

Przestawiamy atrakcyjną ofertę na zabiegi pedicure klasycznego. Dla posiadaczy Karty Easy Nails przygotowaliśmy gwarantowane rabaty.

Cennik pedicure klasyczny Warszawa

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Pedicure klasyczny bez malowania115 zł / 105
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux jeden kolor129 zł / 109 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux french139 zł / 119 zł

Cennik pedicure klasyczny Wrocław

ZABIEGCena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Pedicure klasyczny bez malowania109 zł / 99 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux jeden kolor129 zł / 109 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux french139 zł / 119 zł

Pedicure klasyczny co to jest?

Pedicure w wersji klasycznej to znakomity sposób na poprawę wyglądu i kondycji stóp. Zabiegi te oferujemy w wersji z malowaniem lub bez. W tym drugim przypadku skupiamy się na poprawie jakości skóry stóp i wyglądu paznokci. Do wykonania pedicure klasycznego wykorzystujemy świetnej jakości lakiery CND Vinylux. Do wyboru jest aż ponad 200 odcieni!

Przed nałożeniem warstwy lakieru stosujemy bazę, która doskonale zabezpiecza płytkę paznokcia przed żółknięciem i wzmacnia ją. Nałożenie topu na warstwę lakieru zabezpiecza powłokę przed uszkodzeniami, przedłuża czas utrzymywania się jej na płytce oraz nadaje połysk i głębię. Pedicure french to bardzo elegancka wersja zabiegu. Polecany na wyjątkowe okazje.

Pedicure klasyczny a biologiczny

Pedicure klasyczny zwany często pedicure kosmetycznym różni się od pedicure biologicznego tym, że do jego wykonania używamy metalowych narzędzi takich jak cążki, kopytka oraz frezarka w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka. W naszym salonie większość klientek wykonuje pedicure kosmetyczny z użyciem frezarki, dzięki czemu łatwiej nadać skórze miękkość i pozbyć się zrogowaceń. Niemniej jednak na życzenie jest możliwość wykonania pedicure biologicznego bez frezowania.

Ważne:

Do pedicure klasycznego nie trzeba się przygotowywać. Jedynie osoby, które mają nałożone tipsy lub żele powinny pamiętać, aby zdjąć je na kilka dni przed planowanymi zabiegami w wersji klasycznej; warto też zadbać o higienę stóp w domu przed przyjściem do salonu;

Lakier utwardza się dość długo (ok. 1-2 godzin), dlatego po zakończeniu zabiegu unikamy czynników, które mogłyby narazić powłokę na zniszczenie (nakładanie butów, zapinanie pasków ze sprzączkami, itp.);

Przeciwwskazania do pedicure klasycznego

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przed wszystkim grzybice, stany zapalne lub przerwanie skóry. Przy wystąpieniu powyższych problemów kierujemy do specjalisty podologa, który pomoże wyleczyć skórę i paznokcie u stóp.

W salonach w Warszawie oraz we Wrocławiu można skorzystać także z wielu innych rodzajów manicure i pedicure. Poznacie je Państwo, klikając poniżej w wybrany link: