Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Pedicure klasyczny

Zdjęcia Manicure i Pedicure

Zdjęcia naszych prac prezentujemy w naszej galerii oraz na portalach: facebook, twitter, instagram (linki na górze strony).

 

Nasze salony

 • Warszawa Centrum ul. Grzybowska 39
  tel. +48 22 258 58 32
 • Wrocław, Stare Miasto – Rynek, ul. Świętego Mikołaja 63
  tel. +48 71 377 23 57.
Pedicure Klasyczny
W salonach Easy Nails w Warszawie oraz we Wrocławiu można skorzystać z bardzo urozmaiconej oferty zabiegów pedicure klasycznego.

Za to nasi Klienci cenią pedicure klasyczny:

 • znakomita poprawa wyglądu paznokci uzyskana bez malowania płytek;
 • wyraźnie lepsza kondycja skóry stóp;
 • łatwość nakładania i usuwania starek powłoki;
 • brak konieczności stosowania lampy UV do utwardzania lakierów;
 • wszystkie kolory lakierów CND Vinylux dostępne w każdym naszym salonie.

Przestawiamy atrakcyjną ofertę na zabiegi pedicure klasycznego. Dla posiadaczy Karty Easy Nails przygotowaliśmy gwarantowane rabaty.

Cennik pedicure klasyczny Warszawa

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WARSZAWA
Pedicure klasyczny bez malowania 145 zł / 130 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux jeden kolor 165 zł / 149 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux french 179 zł / 165 zł

Cennik pedicure klasyczny Wrocław

ZABIEG Cena / Cena z kartą Easy Nails
WROCŁAW
Pedicure klasyczny bez malowania 139 zł / 125 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux jeden kolor 169 zł / 155 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem Vinylux french 179 zł / 165 zł

Manicure klasyczny trwa krócej, wygląda doskonale i możesz go ściągnąć samemu w domu, gdy znudzi Ci się kolor. Trzeba jednak uważać przez pierwszą godzinę od pomalowania dopóki lakier nie wyschnie. Hybryda jest twardsza i wytrzymalsza, również doskonale wygląda. Najlepiej ściągać ją w salonie przy wykonywaniu kolejnego manicure.

Manicure klasyczny wykonujemy w około 50 minut. W przypadku pedicure klasycznego trzeba zarezerwować około 1 godziny 20 minut.

Zazwyczaj mamy terminy już tego samego lub następnego dnia. W lecie kiedy wykonujemy dużo pedicure trzeba rezerwować wizytę z 1-2 dniowym wyprzedzeniem.

Tak. Do każdego zabiegu używamy nowego pilnika i polerki. Narzędzia metalowe takie jak cążki sterylizujemy w autoklawie.

W naszym salonie preferujemy lakiery hybrydowe SPN oraz CND Shellac. Przy manicure i pedicure klasycznym używamy lakierów CND Vinylux. Do pedicure używamy kosmetyków Gehwol.

Pedicure klasyczny co to jest?

Pedicure w wersji klasycznej to znakomity sposób na poprawę wyglądu i kondycji stóp. Zabiegi te oferujemy w wersji z malowaniem lub bez. W tym drugim przypadku skupiamy się na poprawie jakości skóry stóp i wyglądu paznokci. Do wykonania pedicure klasycznego wykorzystujemy świetnej jakości lakiery CND Vinylux. Do wyboru jest aż ponad 200 odcieni!

Przed nałożeniem warstwy lakieru stosujemy bazę, która doskonale zabezpiecza płytkę paznokcia przed żółknięciem i wzmacnia ją. Nałożenie topu na warstwę lakieru zabezpiecza powłokę przed uszkodzeniami, przedłuża czas utrzymywania się jej na płytce oraz nadaje połysk i głębię. Pedicure french to bardzo elegancka wersja zabiegu. Polecany na wyjątkowe okazje.

Pedicure klasyczny a biologiczny

Pedicure klasyczny zwany często pedicure kosmetycznym różni się od pedicure biologicznego tym, że do jego wykonania używamy metalowych narzędzi takich jak cążki, kopytka oraz frezarka w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka. W naszym salonie większość klientek wykonuje pedicure kosmetyczny z użyciem frezarki, dzięki czemu łatwiej nadać skórze miękkość i pozbyć się zrogowaceń. Niemniej jednak na życzenie jest możliwość wykonania pedicure biologicznego bez frezowania.

Ważne:

Do pedicure klasycznego nie trzeba się przygotowywać. Jedynie osoby, które mają nałożone tipsy lub żele powinny pamiętać, aby zdjąć je na kilka dni przed planowanymi zabiegami w wersji klasycznej; warto też zadbać o higienę stóp w domu przed przyjściem do salonu;

Lakier utwardza się dość długo (ok. 1-2 godzin), dlatego po zakończeniu zabiegu unikamy czynników, które mogłyby narazić powłokę na zniszczenie (nakładanie butów, zapinanie pasków ze sprzączkami, itp.);

Przeciwwskazania do pedicure klasycznego

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przed wszystkim grzybice, stany zapalne lub przerwanie skóry. Przy wystąpieniu powyższych problemów kierujemy do specjalisty podologa, który pomoże wyleczyć skórę i paznokcie u stóp.

W salonach w Warszawie oraz we Wrocławiu można skorzystać także z wielu innych rodzajów manicure i pedicure. Poznacie je Państwo, klikając poniżej w wybrany link: