Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Manicure i Pedicure | Manicure i Pedicure Japoński Wrocław Rynek

Stare Miasto – Rynek, ul. Kazimierza Wielkiego 1 , tel. +48 71 34 34 100, kom. +48 513 827 077.

Do oferty w salonie Easy Nails we Wrocławiu wprowadziliśmy szalenie modny manicure i pedicure japoński. Prosimy o zapoznanie się z naszymi propozycjami:

Cena / Cena z Kartą Easy Nails

→  85 zł / 75 zł  –  manicure japoński P. Shine

→  129 zł / 115 zł  –  pedicure japoński P. Shine

Jeśli należycie Państwo do tej grupy osób, która stawia na naturalność w wyglądzie paznokci, a jednocześnie oczekujecie bardzo wysokiej estetyki, polecamy manicure i pedicure japoński. Zabiegi te można traktować jako procedury o charakterze:

– terapeutycznym – warto z nich skorzystać, jeśli naszym celem jest przywrócenie paznokciom pięknego wyglądu, chcemy je wzmocnić, zlikwidować rozdwajające się końcówki czy zregenerować płytkę po noszeniu tipsów lub żeli;

– stylizacyjnym – znakomity wybór, jeśli naszym celem są paznokcie lśniące perłowym połyskiem i o kusząco zdrowym wyglądzie przy jednoczesnej rezygnacji z nakładania lakieru.

Zdrową, lśniącą płytkę paznokcia bez lakierowania uzyskuje się po wykonaniu kilkuetapowej procedury:

– na sam początek paznokcie są opiłowywane i nadaje się im pożądany kształt;

– w drugim etapie w płytkę wcierana jest odżywcza pasta z witaminami A i E, pyłkiem pszczelim, keratyną i krzemionką z Morza Japońskiego – składniki pasty pobudzają porost paznokcia, wygładzają jego powierzchnię i wzmacniają go;

– na koniec na paznokieć nakładany jest puder, dzięki któremu zyskuje on naturalny i zdrowy wygląd, uwodzicielski perłowy połysk i zyskuje na głębi oraz elegancji.

W manicure i pedicure japońskim wszystkie czynności pielęgnacyjne przebiegają identycznie, jak przy zabiegach w formie klasycznej. Jedyną różnicą jest, że na zakończenie zabiegu nie nakłada się lakieru.

Ważne:

Jeśli zdecydujecie się Państwo na wykonanie manicure lub pedicure japońskiego, wówczas przez około miesiąc od chwili przeprowadzenia zabiegu nie warto poddawać paznokci lakierowaniu – ponieważ puder, który został wtarty w płytkę powoduje jej śliskość, co skutecznie utrudnia lub nawet uniemożliwia przyleganie lakieru.

Możecie Państwo także skorzystać z innych zabiegów z oferty salonu Easy Nails we Wrocławiu. Klikając w wybrany link poniżej, można zapoznać się z naszymi propozycjami:

→  Manicure i Pedicure Hybrydowy Wrocław

→  Manicure i Pedicure Vinylux Wrocław

→  Manicure i Pedicure Klasyczny Wrocław

→  Manicure i Pedicure Japoński Wrocław

→  Manicure i Pedicure Terapeutyczny Wrocław

→  Parafina Na Stopy i Dłonie Wrocław

→  Pedicure Callus Peel Wrocław

→  Manicure i Pedicure Męski Wrocław

→  Manicure i Pedicure SPA Wrocław