Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Parafina Na Stopy i Dłonie

utworzone przez | lip 1, 2018 | Usługi | 0 komentarzy

yParafina – panaceum na zabiegane stopy i strudzone dłonie

Dla niektórych pojęcie parafiny jest znane jedynie w nawiązaniu do nastrojowych świec mających nadać wieczorowi wyjątkowy klimat. Niniejszym artykułem chcielibyśmy zwrócić uwagę na inne równie ważne jej właściwości, które niestety jest nam szczególnie łatwo przeoczyć. W kilku słowach kąpiel parafinowa to dla dłoni i stóp rozkoszne panaceum. Służy redukcji zmarszczek, błyskawicznie przywraca gładkość i aksamitną miękkość skórze, a paznokciom nadaje połysk i zdrowy wygląd.

Parafina lekiem na całe zło?

Parafina na dłonie lub stopy może być traktowana dwojako – jako dodatkowy zabieg do wcześniejszego manicure czy pedicure lub w charakterze odrębnej kuracji. Bezpośredni efekt terapii zawsze jest spektakularny ze względu na jej właściwości nie tylko kosmetyczne, ale także terapeutyczne.
Ciepła parafina, po nałożeniu na skórę, działa jak szczelny, lekko natłuszczający okład o silnych właściwościach pielęgnujących. Taki kompres zapobiega utracie wilgoci, dzięki czemu skóra zostaje skutecznie nawilżona. Z kolei stymulowane gruczoły skórne nadają jej elastyczność oraz zmniejszają występujące pęknięcia na stopach bądź dłoniach. Tym samym zabieg przyczynia się do tego, że nasz dotyk będzie miękki jak aksamit a nasze dłonie gładkie niczym pupa niemowlaka.
Co więcej, ten cieplny parafinowy okład podnosi temperaturę tkanek, tym samym zwiększając tempo krążenia krwi w dłoniach i stopach. Służy to rozluźnieniu mięśni tychże kończyn oraz zredukowaniu sztywności stawów. W końcu nie bez kozery mówi się, że parafina jest samozwańczym lekiem na takie dolegliwości jak zapalenie stawów i naciągnięte mięśnie. Psstt… zaufane źródła donoszą nam, że parafina działa cuda w kwestii przygotowania rąk czy stóp do forsownych aktywności.

Grzeszna przyjemność dla każdego

Zabieg jest w szczególności zalecany tym, którzy borykają się z popękaną i przesuszoną skórą wymagającej natychmiastowej pielęgnacji. Sama parafina jest produktem naturalnym, co czyni go kandydatem prima sort w leczeniu wspomnianych wcześniej dolegliwości w sposób nieinwazyjny. Skorzystać z procedury parafinowej może de facto każdy poszukiwacz prostego sposobu na nawilżenie i odmłodzenie skóry u rąk czy stóp.

Parafina i ja – stały związek czy przelotna przygoda?

Parafina to jeden z licznych zabiegów, których zalecane jest systematyczne powtarzanie w celu osiągnięcia wymiernych i długotrwałych efektów. Jak często należy to robić zależy wyłącznie od wyjściowego stanu skóry klienta. Zaczynając kurację warto zasięgnąć rady naszej specjalistki w tym aspekcie. Prawidłowością jest jednakże wykonywanie tego zabiegu częściej w początkowej fazie, przykładowo nawet dwa razy w tygodniu. Później, gdy stan skóry nie będzie nadawał sygnału SOS, to można używać kąpieli parafinowej średnio co tydzień bądź nawet co dwa tygodnie.

Nigdy nie mów nigdy

Niejednokrotnie korzystając z usług kosmetycznych stajemy przed swoistym dylematem. Z jednej strony ciągnie nas do spróbowania nowej usługi, która do tej pory była spowita aurą tajemniczości. Z drugiej pragniemy pozostać przy standardowym zestawie zabiegów, bo dosłownie „to się sprawdza”. Decyzja jak najbardziej należy do Państwa. Powyżej, mówiąc figuratywnie, wyłożyliśmy swoje karty odnośnie zabiegów z parafiną. Zaznajomiwszy się z tym co ona ma do zaoferowania, zachęcamy do przekonania się o skuteczności zabiegu na swojej własnej skórze.
Pozwól sobie na doświadczenie tego efektu „wow” – zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym!

UMÓW WIZYTĘ

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabiegi dobrze znane i popularne jak i kosmetyczne nowości i hity. Zapraszamy wszystkie wielbicielki lakierów do paznokci – mamy w ofercie setki najmodniejszych i najpiękniejszych kolorów.

SKOMENTUJ WPIS

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *