Warszawa 22-258-58-32 | Wrocław +48 71 377 23 57

Paznokcie dla odważnych

utworzone przez | wrz 28, 2015 | Polecane | 0 komentarzy

Przez wieki kształt migdała wytyczał trendy w modzie dotyczącej wyglądu paznokci. Od czasu, kiedy wymyślono lakier do paznokci, moda wyznaczana jest również przez kolor. Z kolei od momentu, kiedy po raz pierwszy pojawiły się paznokcie hybrydowe, o modnym wyglądzie dłoni w równym stopniu świadczą 3 cechy: kolor, deseń i kształt. Od pewnego czasu do tej listy co bardziej odważne i zapalone wielbicielki nowości dopisują jeszcze: wypukłość. Tak dochodzimy do pierwszej pozycji w naszym rankingu najbardziej oryginalnych pomysłów na zdobienie płytki.

 

1. Bubble nails

Czyli paznokcie jak najbardziej uwypuklone i kolorowe. Wydawać by się mogło, że zwolenniczki piękna pochodzącego z natury nigdy nie zainteresują się tak niedorzecznym pomysłem, jak deformacja kształtu paznokcia polegająca na tym, że płytka będzie silnie uniesiona ponad powierzchnię palca. Tymczasem dzieje się odwrotnie, a trend bubble nails w Warszawie zdobywa coraz więcej fanek. Wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, ale w tym przypadku na usta aż ciśnie się komentarz, aby PRZED wykonaniem manicure powodującego uwypuklenie powierzchni płytki spojrzeć na swoje naturalnie wyglądające paznokcie i wyobrazić sobie, że na każdym zaistnieje narośl….
Brzmi odpychająco czy raczej zachęcająco? Na pewno ciekawie.
Manicure bubble nails można wykonać przy użyciu żelu lub akrylu. Zmienia się technika nakładania lakierów: tak, aby powstało charakterystyczne uwypuklenie płytki. Bąbelkową pracę można przyozdobić, np.: biżuterią czy naklejkami przypominającymi chińskie produkty dla dzieci.

2. Paznokcie w szpic i płytka z zawijasem na wolnym końcu

To kolejne zwariowane pomysły na urozmaicenie kształtu rogowych zakończeń palców. Efekt taki można osiągnąć, piłując naturalne paznokcie, lub też naklejając na nie wybrane wcześniej tipsy, zakończone charakterystycznym „ślimakiem” zamiast szpicy. Tego typu trend mogą bezpiecznie lansować osoby pulchne, mające nadwagę – ponieważ zakończone w szpic paznokcie nadają dłoniom smuklejszy wygląd.

3. Trapez lub kwadrat na paznokciu

W tym trendzie wolne końce płytki lub tipsów są wachlarzowato rozszerzone albo ścięte na prosto. Przy wąskich dłoniach i smukłych palcach takie rozwiązanie wygląda dość interesująco, ale powinny go unikać osoby mające grube palce i pulchne ręce – bo szerokie zakończenie paznokcia optycznie powiększy dłoń.

4. Pacynki, ogród lub ZOO na paznokciach

Tu sztuczna powierzchnia paznokcia, która dotychczas sama była elementem zdobiącym, staje się jedynie podłożem do nałożenia właściwych dekoracji. A te mogą być najrozmaitsze, jak np. miniaturowe figurki zwierząt, sztuczne kwiaty czy imitacje glonów oceanicznych wyglądające jak rosochate konary drzew: silnie rozgałęzione i dodatkowo zdobione. Są też noże do scyzoryka: dzięki nim każdy paznokieć wygląda… ostro.

5. „Wygryzione” paznokcie

Płytka, której wolny koniec wygląda, jakby zatopiły w min zęby myszy. Wzór wygryzienia wygląda bardzo naturalnie.

 

Pomyśleć tylko że wszystko zaczęło się od kilku kropel lakieru nałożonego na paznokieć…Obecnie można wymagać, ile się chce – w salonach Easy Nails także. Najbardziej lubimy klasyczne stylizacje takie jak manicure french lub baby boomer, niemniej jednak wykonujemy każdy rodzaj manicure i pedicure – poza bąbelkowym. Na życzenie Klienta kolorowe wzorki możemy umieścić także na paznokciach stóp.

UMÓW WIZYTĘ

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabiegi dobrze znane i popularne jak i kosmetyczne nowości i hity. Zapraszamy wszystkie wielbicielki lakierów do paznokci – mamy w ofercie setki najmodniejszych i najpiękniejszych kolorów.

SKOMENTUJ WPIS

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.